3820i
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace 3820i
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Ruční průmyslový bezdrátový CCD snímač čárového kódu 3820i s aktivačním tlačítkem

Pouze pro informaci nevyrábí se !!!

Průmyslový bezdrátový snímač 3820iPrůmyslový bezdrátový snímač 3820i v komunikační a nabíjecí jednotce.Průmyslový bezdrátový CCD snímač 3820i od firmy Honeywell s nadstandardní rychlostí snímání čárových kódů pro všechny standardní jednorozměrné čárové kódy doplňuje vlastnosti snímačů řady 3800i o volnost pohybu s bezdrátovou technologií Bluetooth. Pracovní zóna je v okruhu do 10 m od komunikační  jednotky. K jedné komunikační jednotce může být připojeno až 7 snímačů současně. Doplňuje řadu ručních CCD snímačů o průmyslový typ s krytím IP54 odolávajícím prašnému prostředí i stříkající vodě. Průmyslové provedení snímače je vhodné do různých průmyslových a skladových aplikací v náročném prostředí. Snímač odolává pádům z výšky až 2 metrů. Snímač je vybaven revoluční technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus Imaging Technology 5.0. Tato technologie snímači umožňuje velkou hloubku snímacího pole snímače až 208 cm, větší rychlost snímání a zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů. 

Ruční průmyslový bezdrátový snímač 3820i je v  kompaktním provedení s nízkou spotřebou má velmi snadnou instalaci a velkou životnost. Optická část snímače splňuje veškeré požadavky kladené na dnešní snímače, ale splňuje i dlouhodobé potřeby.

Po stisku aktivačního tlačítka průmyslového bezdrátového snímače 3820i se rozsvítí zaměřovací paprsek a jakmile zaměřovací paprsek protne celý zaměřený čárový kód, dekodér snímače okamžitě zpracuje sejmutý obraz čárového kódu a odešle data do výstupního rozhraní snímače.

Bezdrátový průmyslový snímač 3820i má rozměrově úspornou, ale velmi robustní konstrukci s minimálním množstvím kritických součástek a konektorů. Tyto vlastnosti přinášejí vysokou spolehlivost a produktivitu práce se snímačem. Je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP54 poskytuje zvýšenou ochranu snímače pro spolehlivou práci i v náročném prostředí. Odolává pádům z 2 m na beton a je schopen pracovat i při extrémních provozních teplotách -10° - 50° C. 

Bezdrátový průmyslový snímač 3820i je napájen z vyměnitelného akumulátoru Li-ion. Akumulátor při plném nabití umožňuje až 16 hodin provozu snímače nebo až 57000 sejmutí čárového kódu. Akumulátory se nabíjejí ve snímači umístěném v komunikační a nabíjecí jednotce nebo v externím vícenásobném nabíječi akumulátorů. 

Bezdrátový průmyslový snímač 3820i je vhodný pro širokou škálu průmyslových uživatelských aplikací včetně výrobních, skladových, distribučních a logistických aplikací.

Ukázka použití průmyslového bezdrátového snímače 3820i

Význačné vlastnosti:

Bezdrátové rozhraní standardu BlueTooth
Bluetooth komunikační jednotka umožňuje připojení až 7 bezdrátových snímačů 
Pracovní zóna v okruhu do 10 m od komunikační  jednotky. Data jsou okamžitě odesílána do výstupního rozhraní komunikační  jednotky. 
Průmyslové provedení s krytím IP54 odolávajícím prašnému prostředí i stříkající vodě
Robustní konstrukce odolávající pádům až ze 2m
Větší snímací rychlost a velká hloubka snímacího pole (až 208 cm). 
Zaměřovací paprsek usnadňuje výběr čárového kódu z menu.
Vyměnitelný akumulátor Li-ion (umožňuje až 16hodin provozu nebo až 57000 sejmutí čárového kódu)
Uživatelsky výměnný kabel
Nastavitelná zvuková signalizace 
Úprava sejmutých dat
Podporuje standardní rozhraní včetně USB
Podpora vzdálené centrální správy IT administrátorem prostřednictvím sítě z jednoho místa systémem MasterMind

 Technická specifikace snímače 3820i


Stažení originálního
informačního letáku
snímačů řady 3820i
 (466 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 18 dubna 2024