Voyager XP 1470g
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Spec.Voyager XP 1470g
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Ruční LED snímač 1D a 2D čárového kódu s tlačítkem Voyager XP 1470g

Snímač Voyager XP 1470gSnímač Voyager XP 1470gRuční LED snímač Voyager XP 1470g od firmy Honeywell vybavený tlačítkem CodeGate dopňuje velmi úspěšnou řadu 1D snímačů čárových kódů o schopnost snímat vícesměrně 1D i 2D čárové kódy vícesměrnou technologií sejmutí obrazu čárového kódu osvětleného LED bleskem. Zmodernizovaná konstrukce populárního snímače přináší extrémní výkon snímače, extrémní rychlost snímání, zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů pro všechny standardní 1D i 2D čárové kódy a čtení 2D čárových kódů zobrazených na displeji mobilu nebo mobilního počítače. 

Snímače řady Voyager XP 1470g mají inovovaný futuristický tvar a zdokonalený snímací systém. Snímač Voyager XP 1470g má extrémní výkon při vyhodnocení nasnímaných obrazů čárových kódů. Tento vícesměrný snímač dekóduje prakticky všechny dnešní standardní čárové kódy 1D i 2D bez ohledu na jejich orientaci. Pro úspěšné sejmutí obrazu čárového kódu snímač využívá zvýšenou rozlišovací schopnost senzoru s velmi výkonným obrazovým procesorem, který zajistí extrémně rychlé vyhodnocení sejmutého čárového kódu.

Tlačítko CodeGate umožňuje inteligentní snímání, které je vhodné pro všechny aplikace snímání čárových kódů, včetně spolehlivého výběru jednotlivých položek ze seznamu čárových kódů, zpracování dokumentace a inventarizace majetku.

 Tlačítko CodeGate spolupracuje s patentovanou automatickou aktivací LED snímače. Jednoduše po přiblížení předmětu s čárovým kódem ke snímači je automaticky aktivován dobře viditelný zaměřovací paprsek umožňující uživateli pohodlně si vybrat požadovaný čárový kód k sejmutí. Po stisku tlačítka CodeGate je čárový kód dekódován a výsledná data jsou odeslána do připojeného počítače nebo pokladny.

Snímač Voyager XP 1470g může být použít jako ruční i jako stacionární. Voyager XP 1470g automaticky deaktivuje funkci tlačítka CodeGate pokud je snímač umístěn ve stojanu.

Snímač Voyager XP 1470g má rozměrově úspornou, ale velmi odolnou konstrukci s minimálním množstvím kritických součástek a konektorů. Tyto vlastnosti přinášejí vysokou spolehlivost a produktivitu práce se snímačem. Je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP40 poskytuje zvýšenou ochranu snímače pro spolehlivou práci i v náročném prostředí. Odolává až 30 pádům z 1,8 m na beton a je schopen pracovat při teplotách 0° - 50° C.  

Význačné vlastnosti:

Extrémní snímací výkon a zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů
Automatická aktivace LED snímače s tlačítkem CodeGate
Zaměřovací paprsek usnadňuje výběr čárového kódu z menu.
Lehké průmyslové provedení s krytím IP40 
Režim snímání ruční i z flexibilního stojanu
Uživatelsky výměnný kabel
Podporuje standardní rozhraní včetně USB
Nastavitelný stojan


Technická specifikace snímače Voyager XP 1470g


Stažení originálního
informačního letáku
snímače Voyager XP 1470g
(78 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 27 července 2022