Xenon XP 1950g
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specif.Xenon XP 1950g
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Ruční LED snímač 1D a 2D čárových kódů Xenon XP 1950g

Snímač Xenon XP 1950g.Snímač Xenon XP 1950g.LED snímač Xenon XP 1950g od firmy Honeywell pro snímání všech standardních jedno i dvourozměrných čárových kódů využívá novou extrémně Ohebný stojan pro snímač Xenon XP 1950g.výkonnou vícesměrnou technologií sejmutí a zpracování obrazu čárového kódu osvětleného LED bleskem. Snímač je vybaven nejmodernější technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus Imaging Technology. Tato technologie v sobě kombinuje excelentní výsledky Adaptus Imaging Technology, programu Omniplanar ShwiftDecoder a specielního snímacího senzoru s ještě vyšším rozlišením pro snímání obrazu čárového kódu. Tato kombinace technologií snímači umožňuje ještě větší hloubku snímacího pole snímače, extrémní rychlost snímání, zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů a čtení 2D čárových kódů zobrazených na displeji mobilu nebo mobilního počítače. 

Ruční snímač Xenon XP 1950g má velký výkon při vyhodnocení nasnímaných obrazů čárových kódů. Tento vícesměrný snímač dekóduje prakticky všechny dnešní standardní Snímač Xenon XP 1950g v pevném stojánku čárové kódy 1D i 2D bez ohledu na jejich orientaci. Pro úspěšné sejmutí obrazu čárového kódu snímač využívá velkou rozlišovací schopnost senzoru s extrémně výkonným obrazovým procesorem, který zajistí rychlé vyhodnocení sejmutého čárového kódu.

Snímač je vybaven senzorem identifikujícím přiblížení snímače ke snímanému předmětu, který zajišťuje aktivaci zaměřovacího paprsku, vlastní sejmutí čárového kódu se v ručním režimu aktivuje stiskem aktivačního tlačítka . Pokud je snímač umístěn ve stojanu automaticky přechází do režimu stacionárního snímače - snímání bez použití aktivačního tlačítka.

Snímač Xenon XP 1950g má rozměrově úspornou, ale velmi odolnou konstrukci s minimálním množstvím kritických součástek a konektorů. Tyto vlastnosti přinášejí vysokou spolehlivost a produktivitu práce se snímačem. Je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP41 poskytuje zvýšenou ochranu snímače pro spolehlivou práci i v náročném prostředí. Odolává až 50 pádům z 1,8 m na beton a je schopen pracovat při teplotách 0° - 50° C.  

Význačné vlastnosti:

Specielní snímací senzor optimalizovaný pro snímání čárového kódu
Snímač je dodáván ve dvou různých provedeních se zaostřením snímače čárového kódu pro jednotlivé hustoty čárových kódů
Snímání jedno i dvojrozměrných čárových kódů 
Vícesměrné snímání čárových kódů bez nutnosti natočit čárový kód do požadované polohy.
Zaměřovací paprsek usnadňuje výběr čárového kódu z menu.
Uživatelsky výměnný kabel
Podporuje standardní rozhraní včetně USB
Program pro zpracování obrázků sejmutých snímačem

 Technická specifikace snímače Xenon XP 1950g


Stažení originálního
informačního letáku
snímačů řady Xenon XP 1950g
 (78 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 27 července 2022