Xenon XP 1952g
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specif.Xenon XP 1952g
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Ruční bezdrátový LED snímač 1D a 2D čárových kódů Xenon XP 1952g

Snímač Xenon XP 1952gSnímač Xenon XP 1952gBezdrátový LED snímač Xenon XP 1952g od firmy Honeywell doplňuje vlastnosti snímače Xenon XP 1950g o volnost pohybu s bezdrátovou technologií Bluetooth. Pracovní zóna je v okruhu do 10 m od komunikační Snímač Xenon XP 1952g v komunikační a nabíjecí jednotce jednotky. K jedné komunikační jednotce může být připojeno až 7 snímačů současně. Pro snímání všech standardních jedno i dvourozměrných čárových kódů využívá novou extrémně výkonnou vícesměrnou technologií sejmutí a zpracování obrazu čárového kódu osvětleného LED bleskem. Snímač je vybaven nejmodernější technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus Imaging Technology. Tato technologie v sobě kombinuje excelentní výsledky Adaptus Imaging Technology, programu Omniplanar ShwiftDecoder a specielního snímacího senzoru s ještě vyšším rozlišením pro snímání obrazu čárového kódu.Tato kombinace technologií snímači umožňuje ještě větší hloubku snímacího pole snímače, extrémní rychlost snímání, zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů a čtení 2D čárových kódů zobrazených na displeji mobilu nebo mobilního počítače. 

Ruční bezdrátový snímač Xenon XP 1952g má velký výkon při vyhodnocení nasnímaných obrazů čárových kódů. Tento vícesměrný snímač dekóduje prakticky všechny dnešní standardní čárové kódy 1D i 2D bez ohledu na jejich orientaci. Pro úspěšné sejmutí obrazu čárového kódu snímač využívá velkou rozlišovací schopnost senzoru s extrémně výkonným obrazovým procesorem, který zajistí rychlé vyhodnocení sejmutého čárového kódu.

Snímač Xenon XP 1952g v komunikační a nabíjecí jednotceSnímač je vybaven senzorem identifikujícím přiblížení snímače ke snímanému předmětu, který zajišťuje aktivaci zaměřovacího paprsku, vlastní sejmutí čárového kódu se v ručním režimu aktivuje stiskem aktivačního tlačítka . Pokud je snímač umístěn ve stojanu automaticky přechází do režimu stacionárního snímače - snímání bez použití aktivačního tlačítka.

Bezdrátový snímač Xenon XP 1952g má rozměrově úspornou, ale velmi odolnou konstrukci s minimálním množstvím kritických součástek a konektorů. Tyto vlastnosti přinášejí vysokou spolehlivost a produktivitu práce se snímačem. Je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP41 poskytuje zvýšenou ochranu snímače pro spolehlivou práci i v náročném prostředí. Odolává až 50 pádům z 1,8 m na beton a je schopen pracovat při teplotách 0° - 50° C.  

Bezdrátový snímač Xenon XP 1952g je napájen z vyměnitelného akumulátoru Li-ion. Akumulátor při plném nabití umožňuje až 14 hodin provozu snímače nebo až 50000 sejmutí čárového kódu. Akumulátory se nabíjejí ve snímači umístěném v komunikační a nabíjecí jednotce.

Bezdrátový snímač v bezbateriovém provedení Xenon XP 1952g-bf je napájen z velkokapacitního kondenzátoru, který je schopen se plně nabít během pouhých 2 minut ze standardního USB portu. Kondenzátor při plném nabití umožňuje více než 450 sejmutí čárového kódu. Kondenzátor se nabíjí ve snímači umístěném v komunikační a nabíjecí jednotce. Snímač je vybaven signalizací dvou úrovní stavu nabití akumulátoru (30% a 10%), která má včas upozornit obsluhu snímače, že je nutno dobít kondenzátor snímače umístěním do komunikační a nabíjecí jednotky.

Význačné vlastnosti:

Bezdrátové rozhraní standardu BlueTooth (snímač může být přímo připojen i např. k PC nebo PDA počítači přes standardní rozhraní BlueTooth)
Bluetooth komunikační jednotka umožňuje připojení až 7 bezdrátových snímačů  
Specielní snímací senzor optimalizovaný pro snímání čárového kódu
Snímač je dodáván ve dvou různých provedeních se zaostřením snímače čárového kódu pro jednotlivé hustoty čárových kódů
Snímání jedno i dvojrozměrných čárových kódů 
Vícesměrné snímání čárových kódů bez nutnosti natočit čárový kód do požadované polohy.
Zaměřovací paprsek usnadňuje výběr čárového kódu z menu.
Vyměnitelný akumulátor Li-ion (umožňuje až 14hodin provozu nebo až 50000 sejmutí čárového kódu) nebo velkokapacitní kondenzátor (umožňuje až 450 sejmutí čárového kódu)
Uživatelsky výměnný kabel
Podporuje standardní rozhraní včetně USB
Program pro zpracování obrázků sejmutých snímačem

 Technická specifikace snímače Xenon XP 1952g


Stažení originálního
informačního letáku
snímačů řady Xenon XP 1952g
 (73 KB .pdf)*


Stažení originálního
informačního letáku
snímačů řady Xenon XP 1952g-bf
 (101 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 27 července 2022