IS4320
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace IS4320
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Miniaturní laserový snímač čárového kódu v provedení rukavice s klávesnicí a displejem řady IS4320 ScanKey

IS4320 ScanKeyPouze pro informaci nevyrábí se !!!

Snímač firmy Metrologic IS4320 ScanKey™ je ruční, plně automatický laserový snímač v provedení rukavice se zabudovanou klávesnicí a LCD displejem. Vzhledem k tomu že snímač IS4320 při snímání je umístěn na hřbetu ruky operátora má operátor při běžné práci volné obě ruce a může současně snadno a rychle snímat data. Tento způsob snímání čárových kódů při běžné práci operátora zvyšuje účinnost a produktivitu práce. Tradiční ruční snímač vyžadoval od operátora přerušit běžnou práci vzít do ruky snímač a po sejmutí ho vrátit do stojanu. Při použití snímače IS 4320 ScanKey má operátor obě ruce volné pro jinou práci ale má vždy na ruce snímač připravený okamžitě snímat čárové kódy.

Snímač IS 4320 ScanKey je navíc vybaven klávesnicí se 17-ti tlačítky pro ruční zadávání dat. Všechny informace jsou zobrazeny na displeji a potom jsou přeneseny do hostitelského zařízení. Snímač se připojí přes rozhraní RS-232 nebo Light Pen Emulatinon k přenosnému terminálu nebo počítači do kterého se ukládají nasnímaná data.

Snímač IS 4320 ScanKey lze snadno nastavit pomocí programu HandSet™ nebo pomocí menu s čárovými kódy menu. Snímač umožňuje obousměrnou komunikaci s hostitelským zařízením přes rozhraní RS-232. Hostitelské zařízení může zobrazit na displeji snímače ScanKey požadavek na zadání hodnoty operátorem jako je např. kvantita, cena nebo jiné vstupní hodnota. Dále snímač umožňuje operátorovi nastavit krátký nebo dlouhý rozsah aktivace laseru, určit které čárkové kódy budou snímány a nastavit zvukovou signalizaci úspěšného sejmutí čárového kódu.

Snímače IS4320 ScanKey automaticky rozlišují všechny standartní čárové kódy včetně čárových kódů s alfanumerickými znaky. Pro zadávání alfanumerických dat jsou zavedeny specielní sekvence které převádí numerické klávesy na alfanumerické.  

Význačné vlastnosti:

Plně automatické snímání čárových kódů
Volné obě ruce při snímání pro jinou práci
Automatické rozlišení standartních čárových kódů
Dlouhý a krátký rozsah aktivace laseru
Minimální hmotnost
Jednoduché nastavení snímače
Zabudovaný displej a klávesnice pro ruční zadávání dat

Doporučné aplikace:

Příjem a výdej zboží
Inventarizace
Sledování výroby
Třídění
Automatické objednávání

Technická specifikace snímačů řady IS4320 ScanKey

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022