MS900
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace MS900
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Ruční laserové snímače čárového kódu řady MS900

MS951Pouze pro informaci nevyrábí se !!!

Ruční laserové snímače řady MS900 od firmy Metrologic® poskytují nepřekonatelnou všestrannost a přizpůsobivost. Inovovaný typ snímačů má zvýšenou hloubku čtecího pole, přesnost snímání, vysoký výkon laseru a nízkou cenu vůči snímačům CCD. Snímače řady MS 900 mají také specielní patentovaný IR senzor pro plně automatickou aktivaci laseru a bezproblémové zahájení operace snímání.
Snímače řady MS900 díky ojedinělé konstrukci lze používat ve dvou režimech buď jako ruční nebo jako pevně umístěné na flexibilním stojanu.
Operátor může jednoduchým přirozeným pohybem snímačem automaticky sejmout čárový kód. Automatické snímání čárových kódů zvyšuje produktivitu práce a dovoluje rychlejší odbavení zboží. Snímač zvyšuje pohodlí operátora a zmenšuje nebezpečí chyb a následných škod.
Univerzální snímače řady MS900 můžou pracovat jako ruční nebo jako pevně umístěné na flexibilním stojanu. Operátor zamíří snímač řady MS900 na položku s čárovým kódem a automaticky sejme. Speciální patentovaný program snímače umožňuje zvolit vzdálenost snímače od snímaného čárového kódu, při které se aktivuje laser snímače v krátkém rozsahu nebo v dlouhém rozsahu snímání. Program při tom rozlišuje zda je snímač používán jako ruční nebo pevný umístěný na stojanu.
Snímače řady MS900 jsou lehké, robustní a spolehlivé. Mají nízkou spotřebu energie, umožňují napájení z hostitelského zařízení nebo z externího zdroje. Jsou také snadno nastavitelné pomocí menu s čárovými kódy nebo specielním programem HANDSET® firmy Metrologic®.
Snímače řady MS900 čtou a dekódují všechny standardní čárové kódy v jakékoliv kombinaci včetně doplňkových kódů. Čtou i čárové kódy s nízkou kvalitou tisku a poškozené kódy, ale také kódy na zakřivených plochách.
Řada snímačů MS900 se skládá z: MS941- snímač bez dekodéru, MS951-snímač se zabudovaným dekodérem, MS961- snímač se zabudovaným dekodérem pro čárové kódy s vysokou hustotou
Každý komplet snímače MS900 je zabalen v samostatném obalu.
Snímače řady MS900 od firmy Metrologic® je nabízejí výkon pokročilé laserové technologie za přijatelnou cenu. Začleněním progresivní laserové technologie do mnohostranných plně automatických ručních snímačů řady MS900 od firmy Metrologic® byl dosažen vysoký výkon snímání za rozumnou cenu. 

Význačné vlastnosti:

Plně automatické snímání - vysoká produktivita práce
Režim snímání ruční i z flexibilního stojanu
Volitelný mód aktivace laseru krátký rozsah a dlouhý rozsah
Ergonomické provedení - vyšší pohodlí operátora a méně chyb
Robustní a spolehlivá konstrukce
Snadno nastavitelný
Nízká cena

Doporučené aplikace:

Pokladní systémy, inventury a sběr dat
Nemocnice, lékárny, sledování výroby
Profesionální služby finanční, právní, účetní
Evidence dokumentů
Automatické objednávání zboží
Kontrola pracovního procesu
atd.

MS951

Toto je nejpopulárnější ruční snímač od firmy Metrologic. Laserový snímač MS951 byl navržen pro všeobecné použití. Lze ho nalézt v provozu u pokladních systémů, ale i v průmyslových aplikacích. Může snímat a rozlišovat všechny standardní čárové kódy v širokém rozsahu velikostí. Jako všechny snímače řady MS900 snímač MS951 je dodáván v kompletu připravený k okamžitému použití. Snímač lze dodat s následujícími rozhraními: RS232, emulátor klávesnice, OCIA, IBM 46XX, nebo Light pen. Díky jakosti, ceně a účelnosti jsou laserové snímače MS951 nejrozšířenější po celém světě.

 

 

 

MS951W

Snímač MS951W s rozhraním emulátor klávesnice nabízí nejjednodušší způsob zavedení aplikací na bázi čárových kódu bez zásahu do Vašeho programového vybavení. Tento typ snímače je produkt typu "plug and play" - operátor jednoduše připojí kabely snímače k počítači a může začít snímat čárové kódy.

Snímač se připojuje přímo ke klávesnici a ke klávesnicovému vstupu na počítače
Nepotřebuje k tomu zvláštní hardware ani software.
Data se přenášejí do počítače okamžitě jako kdyby byly zadávány z klávesnice na místo kurzoru.
Snímač je napájen z hostitelského počítače.

Snímač MS951W je ideální svojí jednoduchou aplikovatelností a přizpůsobivostí pro kancelářské i průmyslové aplikace.

 

MS961

Snímač MS961 od firmy Metrologic je určen pro specielní použití. Laser snímače MS961 je zaostřen do velmi malého bodu. Toto umožňuje snímači MS961 spolehlivě snímat čárové kódy s velmi vysokou hustotou, které běžný snímač není schopen spolehlivě sejmout. Čárové kódy s vysokou hustotou jsou schopny pojmout více informací na malé ploše, typické použití nacházejí na etiketách pro označení šperků, léků, farmaceutických výrobků a v průmyslu pro označení součástek. Čárové kódy se šířkou nejužšího elementu kódu 5.0 mil (0,127mm) jsou ručním snímačem MS961 bezproblémově automaticky identifikovány a dekódovány.

 

 

 

MS941

Snímač MS941 je dodáván firmou Metrologic bez dekodéru. Rozhraní snímače umožňuje přímé připojení k dekodéru zabudovaného do hostitelského systému nebo k externímu dekodéru. Potřeba externího dekodéru je jediný významný rozdíl mezi ručními snímači MS941 a MS951. Výkon, význačné vlastnosti, způsob snímání a doporučené aplikace jsou stejné pro oba typy.

 

  

 

Technická specifikace snímačů řady MS900


Stažení originálního
informačního letáku
snímačů řady MS900
(652 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022