MS700i
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace MS700i
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Stacionární vícesměrné laserové snímače čárového kódu řady MS700i

MS700iPouze pro informaci nevyrábí se !!!

Stacionární vícesměrné laserové snímače čárového kódu řady MS700i firmy Metrologic způsobily převrat ve snímání čárových kódů v roce 1991 díky vysokému snímacímu výkonu za přijatelnou cenu. Řada MS700i je neustále zdokonalována tak aby zahrnovala nejnovější technologické postupy snímání a byl zajištěn vysoký výkon při nízké ceně.

Řada MS700i zahrnuje tři rozdílné typy: MS700i - standardní snímací pole, vícesměrný 20 snímacích čar; MS720i - snímací pole ve větší vzdálenosti od snímače, vícesměrný 20 snímacích čar a MS715i standardní snímací pole, rastrový 10 snímacích čar. Všechny typy snímačů řady MS700i vykazují velkou spolehlivost.

Snímače jsou standardně vybaveny regulací hlasitosti a volbou tónu zvukové signalizace a nastavitelnou optickou signalizací s indikátory LED. Kombinace vlastností jako je automatický úsporný režim v době nečinnosti snímače, specielní algoritmus MECCAtm pro kontrolu a opravy dekódovaných čárových kódů a jednoduchá instalace určuje vysokou užitnou hodnotu snímačů řady MS700i.

Řada snímačů MS700i automaticky rozlišuje všechny standardní typy čárových kódů. Pro specielní aplikace s nestandardními čárovými kódy firma Metrologic nabízí volitelné programové vybavení. Každý typ má zabudováno vícenásobné rozhraní - v základním provedení obsahuje tři nejvíce používané rozhraní: RS-232, Light pen emulation a OCIA. Další dostupná rozhraní jsou emulátor klávesnice, RS-485 (IBM46xx) a paralelní rozhraní. Snímače lze volitelně napájet z hostitelského zařízení nebo z oddělitelného vnějšího zdroje.

Snímač řady MS700i se vyznačuje nízkou spotřebou energie při snímání odebírá ze zdroje 8 W a v klidovém stavu 4 W. Snímač v klidovém stavu lze jednoduše aktivovat přiblížením snímaného předmětu do zorného pole automatického IR senzoru snímače nebo rukou protnout zorné pole IR senzoru.

Pro aplikace s požadavkem na rychlé a přesné snímání čárových kódů na omezené pracovní ploše je optimálním řešením snímač řady MS700i. Snímače řady MS700i lze využít v řadě aplikací díky jednoduchosti montáže a možnosti jednoduchého nastavení parametrů snímače pomocí menu s čárovými kódy.

Význačné vlastnosti:

Automatické rychlé snímání - zvýšení produktivity práce
Agresivní snímací vzor
Kompaktní konstrukce s integrovaným stojanem
Odolné a spolehlivé provedení
Automatické rozlišení všech standardních čárových kódů
Nízký příkon
Možnost připojit přídavný ruční snímač
Jednoduchá montáž
Uživatelsky příjemné nastavení
Přijatelná cena

Doporučené aplikace:

Pokladní systémy, Kontrola ceny zboží v prodejnách
Zpracování kupónů
Reklamační systémy
Zpracování dokumentů
Knihovní systémy
Docházkové systémy
Systémy kontroly vstupu
Sledování výroby

MS700i

Snímač řady MS700i od firmy Metrologic je nejpopulárnější stacionární vícesměrný snímač čárového kódu díky své rychlosti a přesnosti snímání při jednoduchém ovládání. Je navržen v kompaktním provedení vhodný pro pokladní systémy s omezeným pracovním prostorem na pracovní desce zabírá stojan snímače prostor pouze 6,4x6,4 cm (2,5"x2,5"). Hustý vícesměrný snímací vzor s jedinečným IR senzorovým aktivačním systémem a plně automatickým snímáním čárových kódů poskytuje snímačům řady MS700i vysoký snímací výkon. Snímání čárových kódů probíhá vysokou rychlostí z 98% na první přiblížení kódu ke snímači čímž se zvyšuje produktivita práce a zmenšuje únava operátora. Hloubka snímacího pole 0-17,8 cm (0" - 7") je ideální pro stísněné prostory maloobchodních prodejen nebo pro aplikace s malým pracovním prostorem.

 

MS700i s emulací klávesnice

Všechny verze snímačů řady MS700i lze dodat s rozhraním emulátoru klávesnice. Zavedení systému využívajícího čárové kódy je s tímto rozhraním nejjednodušší. Stačí snímač připojit ke klávesnici a k osobnímu počítači a můžete začít snímat bez úpravy stávajícího programového vybavení. Snímané čárové kódy budou vstupovat do programu jako by jste je zadávali přes klávesnici.

Chybovost ručně zadávaných dat z klávesnice je 1 ze 300 položek při snímání dat snímačem čárového kódu je pouze 1 z 3000000. Použitím snímačů čárových kódů se zvýší rychlost a produktivita v práce Vašich operátorů.

 

MS720i

Snímače MS720i jsou určeny pro aplikace vyžadující větší vzdálenost mezi snímačem snímaným čárovým kódem. Toto provedení nabízí řešení např. v náročných průmyslových prostředích kde by bylo nutné vydat vyšší náklady na průmyslové provedení snímače. Hloubka snímacího pole u snímače MS720i 17,8-38,1cm (7"-15") je ideální pro dopravní aplikace a automatizované bezpečnostní vstupní systémy, robotiku atd. Snímače jsou vybaveny stejnou pokročilou snímací technologií jako MS700i. Tento typ snímače poskytne plně automatický vysoký snímací výkon za zlomek ceny snímačů s obdobnou hloubkou snímacího pole.

 

 

 

MS715i

Rastrový snímač MS715i je specielně navržen pro aplikace kde je zajištěna pevná poloha čárkového kódu vůči snímači. Snímací vzor se skládá z 10-ti horizontálních čar v těsné blízkosti, je nejvíce vhodný ke spolehlivému dlouhodobému a rychlému snímání čárových kódů. V některých aplikacích jako je přeprava a zpracování dokumentů použití rastrového snímače MS715i umožní zvýšit rychlost snímaní v porovnání s vícesměrným snímačem MS700i.

 

 

 

Přídavný konektor pro ruční snímač MS941

Řada snímačů MS700i lze dodat se zabudovaným patentovaným konektorem pro přídavný ruční laserový snímač čárového kódu. Tato vlastnost nejlépe ukazuje pružnost a přizpůsobivost řady snímačů MS700i k jednotlivým aplikacím. Vhodné např. pro aplikace kde je stále nutný ruční snímač pro snímání čárových kódů z velkých předmětů ale i velkého množství malých. Specielní verze snímačů MS700i má zabudován druhý vstup dat pro připojení populárních ručních snímačů MS941. Tato varianta snímače poskytuje operátorům plné využití stacionárního snímače i v aplikacích které vyžadují oba typy snímačů. Kombinace snímačů MS700i a MS941 poskytuje dvojí způsob snímání s jedním výstupem pro skladištní a jiné aplikace kde je proměnná velikost snímaných předmětů. Všechny snímače řady MS700i lze objednat s přídavným konektorem pro ruční snímač MS941.

Technická specifikace snímačů řady MS700i 


Stažení originálního
informačního letáku
snímačů řady MS700i
(603 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022