MS860i
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace MS860i
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Pultové vícesměrné laserové snímače čárového kódu řady MS860i

MS860Pouze pro informaci, nevyrábí se !!!

Pultové laserové vícesměrné snímače čárového kódu řady MS860i od firmy Metrologic se vyznačují velkou rychlostí snímání. Snímače nabízí velkou spolehlivost snímání zajištěnou nejpokročilejší laserovou technologií v malém robustním krytu. Konstrukce snímačů je uzpůsobena instalaci do pultů s omezeným prostorem v nejrůznějších aplikacích.

Snímače MS860i automaticky rozlišují a snímají všechny standardní čárkové kódy čímž zvyšují produktivitu práce. Automatická korekce chyb (MECCA)© umožňuje snímačům řady MS860i dekódovat i poškozené čárové kódy na prvním pokus. Snímače MS860i jsou vhodné vzhledem k velké spolehlivosti snímání pro aplikace evidence tiketů nebo karet s čárovými kódy atd. Každá verze snímačů řady MS860i nabízí tři druhy rozhraní pro připojení k hostitelskému zařízení - úplný RS-232 protokol je dostupný ve všech verzích snímačů. Tři nejpopulárnější protokoly (RS-232, OCIA a Light Pen Emulation) jsou dostupné ve standardním typu. Pro jednoduché připojení k osobnímu počítači je nabízen emulátor klávesnice. Firma Metrologic dále nabízí patentované připojení přídavného ručního snímače MS941 ke snímači MS860i.

Snímače řady MS860i jsou snadno nastavitelné pomocí menu s čárovými kódy ScanSelect™ nebo programem ScanSet™ od firmy Metrologic. Na antikorozní vrchní desce snímačů jsou umístěny optické LED indikátory a senzor pro aktivaci snímače z klidového stavu. Snímače lze volitelně dodat s tvrzeným krycím sklem s delší životností. Pro provoz snímačů ve svislé poloze firma Metrologic dodává vertikální stojan pro zákazníky kteří chtějí snímače MS860i používat jako stacionární. Snímače řady MS860i nabízí obdobné vlastnosti jako větší pultové snímače za velmi výhodnou cenu.

Kompaktní provedení snímačů řady MS860i zajistí velmi rychlé vícesměrné snímání čárových kódů z pultů za přijatelnou cenu.  

Význačné vlastnosti:

Velmi rychlé agresivní snímání čárových kódů
Snímání na první přiblížení kódu ke snímači
Jednoduchá instalace
Automatické rozlišení všech standardních čárových kódů
Příznivá cena
Nízký příkon
Robustní a trvanlivá konstrukce

Doporučené aplikace:

Pokladní systémy
Zpracování dokumentů
Knihovní systémy
Reklamační systémy
Zpracování kupónů

Technická specifikace snímače řady MS860i 


Stažení originálního
informačního letáku
snímače MS860i
(758 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022