Profil firmy
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 
Logo firmy

VVV System s.r.o.

identifikační a informační systémy

Firma VVV System s.r.o. byla založena v polovině roku 1992 s cílem zavádět moderní technologie a identifikační systémy čárovým kódem. Po desetiletém působení na našem trhu se firma VVV System s.r.o. zařadila mezi přední české firmy ve své oblasti a to zejména svým přístupem k zákazníkům z hlediska plnění termínu a kvality dodávek a zajišťování záručních i pozáručních servisních podmínek. Mezi naše zákazníky patří největší bankovní domy, instituce státní správy i mnoho významných firem působících v oblasti výpočetní techniky v České i Slovenské republice. Na základě dodávek jednotlivých komponentů, získaných praktických zkušeností a v neposlední řadě i prudce se zvyšující poptávce trhu, vyvinula firma VVV Systém i vlastní komplexní informační a identifikační systémy na bázi čárového kódu i dalších nosných médií jako jsou magnetické či bezkontaktní karty. V současné době má firma 7 zaměstnanců a obrat za poslední 2 roky dosáhl cca 45 mil. Kč. Firma je zapojena v systému sběru a recyklace obalů EKO-KOM, a.s., dále zajišťuje i Zpětný odběr elektrozařízení, baterií a akumulátorů prostřednictvím společností REMA Systém, a.s. a REMA Battery, s.r.o.  Firma VVV System s.r.o.v roce 2004 poprvé úspěšně prošla auditem a získala Certifikát řízení kvality podle mezinárodního standardu ČSN EN ISO 9001:2001.

Z celé řady referencí bych rád vyzdvihl ty nejvýznamnější :

Dodávka komplexního identifikačního systému evidence majetku na bázi čárového pro Českou spořitelnu a.s. na základě veřejné soutěže.
Dodávka komplexního identifikačního sytému sledování oběhu doručenkových dopisů s využitím čárového kódu pro Komerční banku a.s., centrálu v Praze
Dodávka laserových paměťových programovatelných snímačů včetně komunikačních programů do sytému evidence majetku pro Českou pojišťovnu a.s.
Dodávky laserových snímačů na základě konkursních řízení za účasti kompletní konkurence pro Ministerstvo zdravotnictví České republiky, Magistrát hlavního města Prahy a dalších městských či okresních úřadů.
Dodávky originálních identifikačních systémů výdeje a evidence periodických průkazek s čárovým kódem v hromadné městské dopravě pro DP Ústí n.L., DP Děčín a DP Mariánské Lázně.
Dodávky průmyslových laserových snímačů v zatím jedinečných aplikací v ČR - sledování kvality tisku čárového kódu na balících linkách pro BASK a.s. Roudnice a evidenci domovního odpadu pro Technické služby Ivančice.
A mnoho dalších aplikací v obchodě a průmyslu jako jsou skladová evidence, výdej materiálu a pod prostřednictvím významných firem zabývajících se průmyslovými aplikacemi a informačními systémy. Jsou to např.: OM tronic a.s. Liberec, PORS nově vzniklé s.r.o., Pragosoft a.s. Praha, SCO UNIX s.r.o. Hradec Králové, SOFTIP Morava s.r.o. a desítky dalších.
Některé z výše uvedených aplikacích byly vybrány a publikovány knižně jako originální řešení v knize Automatické identifikační systémy, kterou vydalo Národní informační centrum.

NikeZa obchodní obraty s významnými zahraničními partnery jsme získali mezinárodní prestižní cenu za obchod a podnikání každoročně vyhlašovanou uznávanými světovými časopisy pro obchod a marketing - "Editorial office" a "Trade leaders´club". Tuto cenu v minulých letech získali z českých firem takové tradiční české podniky jako např. Chepos Brno, ČKD Blansko, Modeta Jihlava, ZPA Čakovice a pod.

 

 

 

 

 

 

Zahraniční partneři

V oblasti snímačů čárového kódu je firma VVV SYSTEM s.r.o. obchodním partnerem firmy Honeywell  (dříve Metrologic corp. USA) pro Českou republiku.

Úspěšná spolupráce začala v roce 1992 a v roce 1997 se stala naše firma již největším distributorem snímačů Metrologic v České republice. Z tohoto hlediska dosáhla naše společnost i cenově nejvyšší výhody mezi evropskými distributory. Z tohoto důvodu mohla našim zákazníkům nabídnout a garantovat nejnižší ceny.

I po převzetí firmy Metrologic společností Honeywell se snímače stále řadí mezi velice uznávané a zákazníky oblíbené. Nejen v obchodních aplikacích, ale i aplikacích archivace dokumentů ve státní správě, bankovnictví a podobně. Neustále uspokojují zákazníky, kteří využívají přednosti snímání symboliky čárového kódu.

V oblasti tiskáren čárového kódu je firma VVV System s.r.o. dlouholetým obchodním partnerem a servisním střediskem společnosti cab GmbH pro Českou i Slovenskou republiku. 
Společnost cab GmbH je v současné době největším výrobcem termo-transferových tiskáren v Evropě. Zařadila se i k největším a nejznámějším značkám na světě, jako jsou Zebra, Datamax a další. V ČR a SR patří tiskárny cab k nejpopulárnějším, vzhledem ke své kvalitě, jednoduchému uživatelskému ovládání a příznivé ceně. Ve svém novém moderním závodě Sömmerda vyrábí ročně přes 10.000 ks nejmodernějších tiskáren pod označením A+ a tiskáren HERMES+ s různými typy aplikátorů pro automatickou aplikaci etiket ve výrobních či montážních linkách. 

Spolupráce s firmou cab GmbH trvá již přes 20 let. Naši obchodní a techničtí pracovníci absolvují pravidelná školení a technický výcvik, takže mohou poskytovat zákazníkovi plnou technickou záruku a odborný servis.

Autorizovaný servis

Servisní a opravárenskou činnost zajišťuje naše firma velmi svědomitě s dodržením minimálních časových termínů do 48 hod. Se žádostí o opravu se na nás stále více obrací zákazníci, kteří zakoupili zboží i u konkurenčních firem.

Kde nás najdete:

Telefon

Telefony: 
    
   

- Obchod
- Technická podpora, Servis  
- Softwarová  podpora

472744350
472714196
472714197 

Mobilní telefony: 
     

604274578
603833650

Mobil
Fax  

Fax:  

472714195

 

Internetový obchod: 

Barcode - Vše pro čárový kód

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
ICQ   

            ICQ - Obchod: 

498250905

 E-maily: 
  
   

- Obchod                                          
- Technická a Softwarová podpora 
- Servis                                            

info@vvvsystem.cz
podpora@vvvsystem.cz 
servis@vvvsystem.cz 

E-mail
Mapa kde nás najdete na webu Firmy.cz !

 

Adresa firmy: 
  
   

VVV System s.r.o.,
Podhájí 776/30,
400 01 Ústí nad Labem


 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022