Hermes+ 6-3
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specif. Hermes+ 6-3
Programy pro tisk
Dokumentace
Stažení souborů

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Termotransferové tiskárny řady Hermes+ 6-3
pro plně automatickou aplikaci etiket na výrobky

Pouze pro informaci tato řada tiskáren se již nevyrábí !!! 

Hermes+ 6L-3Hermes+ 6R-3Řada tiskáren Hermes+ 6-3 od firmy Cab je vybavena zcela novou mechanikou a moderní elektronikou tiskáren řady A4+. Včetně křížového ovladače a velkého grafického displeje.

Termo a termotransfer tiskárny řady Hermes+ 6-3 se řadí mezi inteligentní tiskárny etiket. Všechny typy tiskáren Hermes+ 6-3 mohou být ovládány z počítače PC pomocí speciálního tiskového programu nebo z běžného textového editoru pro Windows přes jednoduchý ovladač tiskárny případně z vyššího operačního systému jako je např. SAP R/3.

Jednotlivé typy tiskáren vycházejí ze základního typu a liší se orientací mechaniky tiskárny (Hermes+ 6L-3 - levá/ Hermes+ 6R-3 - pravá), průměr středu role etiket 76 mm, maximální návin role etiket je 305 mm. Dále jsou k dispozici dvě rozlišení standardní tiskové hlavy 203dpi (maximální rychlost tisku 200mm/s, šířka tisku 168mm) nebo 300dpi (maximální rychlost tisku 200mm/s, šířka tisku 162,6mm).

Tiskárny mohou být volitelně vybaveny šetřičem barvící pásky a krytem tiskárny. Tiskárna může být dále navíc vybavena signalizačním světlem, které upozorní obsluhu na chybový stav tiskárny opticky na dálku. 

Kompaktní a masivní konstrukce tiskáren řady Hermes+ 6-3 je určena pro výrobní linky v průmyslových podnicích. Tiskárny mohou pracovat v libovolné pracovní poloze. 

Hermes+ 4L-2 s krytem a aplikátorem etiketTiskárny jsou určeny pro provoz v režimu odlepování etiket. S připojeným automatickým aplikátorem etiket zajišťují automatickou aplikaci etiket na výrobky na výrobní lince. Tiskárny jsou proto vybaveny specielním řídícím rozhraním pro připojení aplikátorů od firmy Cab i jiných výrobců aplikátorů. Rozhraní zajišťuje plnou synchronizaci a kontrolu tisku v návaznosti na výrobní linku.

 Vynikající kvalita termo a termotransfer tiskáren řady Hermes+ 6-3 umožňuje tisknout všechny typy písma, čárových kódů a grafiky s přesným umístěním v nejvyšší kvalitě tisku. Hermes+ 6-3 je ideální řešení i pro tisk nejsložitějších etiket.

 Možnosti tisku písma u tiskárny Hermes

 

Video s ukázkou funkce tiskárny Hermes+ 6L-2 s aplikátorem 4016H vybaveným přítlačnou hlavou: 

Video s praktickou ukázkou montáže krytu tiskárny Hermes+: 

Video s praktickou ukázkou výměny tiskové hlavy a tikového válečku tiskárny Hermes+: 

Video s praktickou ukázkou natočení displeje tiskárny Hermes+: 

Programování a řízení tisku:

Ukázka přímého programování s použitím jazyka tiskárny J-ScriptTiskárny řady Hermes+ 6-3 mají kompatibilní programovací jazyk "J-Script" s řadou tiskáren Hermes A, Hermes, Apollo a A. Programovací návod ke stažení zde.

Tiskárna je vybavena abc Basic překladačem. Formát etikety může obsahovat i příkazy jazyka abc Basic. abc Basic umožňuje vytvářet interaktivní aplikace běžící přímo na tiskárně. 

Tiskárny řady Hermes+ 6-3 připojené k síti přes rozhraní Ethernet umožňují konfiguraci tiskárny přes Intranet nebo Internet. Přes FTP protokol lze nahrávat nový Firmware a udržovat obsah paměťové karty CompactFlash. Tiskárna může hlásit svůj stav protokolem SMTP ve formě E-mailu.

Všechny typy tiskáren řady Hermes+ 6-3 mohou být ovládány z počítače PC pomocí speciálního tiskového programu nebo z běžného textového editoru pro Windows přes jednoduchý ovladač tiskárny případně z vyššího operačního systému jako je např. SAP R/3.

K tiskárnám řady Hermes+ 6-3 jsou nyní standardně dodávány i ovladače pro operační systémy typu Linux a Mac OS.

Administrator Tool
Více síťových tiskáren lze efektivně centrálně řídit a kontrolovat z programu "Administrator Tool". Lze nahrávat nový Firmware a udržovat obsah paměťových karet CompactFlash. U tiskáren je zobrazen stav tiskárny. 

cab Card Manager
S programem "Card Manager" lze jednoduše spravovat obsah paměťové karty Compact Flash zasunuté do tiskárny řady Hermes+ 6-3 přes rozhraní tiskárny RS232. Formáty etiket, fonty true type, obrázky a databáze mohou být rychle a snadno staženy, zpřístupněny a upraveny.

Database Connector
Program "Database connector" umožňuje tiskárnám řady Hermes+ 6-3 pracujícím v autonomním režimu získávat data přes adresu TCP/IP přímo z centrálního databázového SQL serveru a tisknout je na etikety. Tiskárna na základě zadaných vstupních dat získá prostřednictvím SQL dotazu ve formátu etikety odpovídající data ze síťového SQL serveru.

Význačné vlastnosti

Tiskárny mohou pracovat v libovolné pracovní poloze.

Rychlost tisku - Hermes+ 6-3 (200 mm/s při 203dpi/ 300dpi)

Procesor ColdFire 32-bitů a RAM 64Mb zkracuje dobu přípravy tisku na minimum.

Velký grafický LCD displej informuje obsluhu v nastaveném jazyce o stavu tiskárny před i během tisku.

Všechna standardní rozhraní (sériové RS232, USB pro připojení k PC, síťové rozhraní Ethernet a 2x USB pro připojení klávesnice a snímače čárového kódu nebo externího ovládacího panelu s LCD displejem, zásuvka pro paměťovou kartu Compact-Flash, zásuvka pro PC-Card typ 2 - PCMCIA) a přídavná rozhraní (obousměrné paralelní Centronics IEEE 1284, rozhraní RS422/ 485 pro připojení více tiskáren ve větší vzdálenosti, rozhraní pro výběr a tisk 16-ti druhů etiket uložených na paměťové kartě Compact-Flash pomocí vstupních signálů, bezdrátové síťové rozhraní WLAN-card 802.11 b/g, Twinax/ Coax - konvertor).

Texty, fonty, formáty etiket i grafiku lze ukládat do paměťové karty Compact-Flash zasunuté do tiskárny. Tiskárna se zasunutou paměťovou kartou Compact-Flash a připojenou klávesnicí umožňuje plně autonomní provoz bez PC. 

Plná podpora pro písma Windows a východoevropské znakové sady.

 

Rozhraní tiskáren řady Hermes+ 6-3

Rozhraní tiskárnyStandardní rozhraní (1 - sériové RS232, 2 - USB pro připojení k PC, 3 - síťové rozhraní Ethernet a 5 - 2x USB pro připojení klávesnice a snímače čárového kódu nebo externího ovládacího panelu s LCD displejem, 6 - zásuvka pro paměťovou kartu Compact-Flash, 4- zásuvka pro PC-Card typ 2 - PCMCIA) lze dodatečně doplnit o některé z volitelných přídavných rozhraní (obousměrné paralelní Centronics IEEE 1284, rozhraní RS422/ 485 pro připojení více tiskáren ve větší vzdálenosti, rozhraní pro výběr a tisk 16-ti druhů etiket uložených na paměťové kartě Compact-Flash pomocí vstupních signálů, bezdrátové síťové rozhraní WLAN-card 802.11 b/g). 

Konvertor Twinax/ CoaxK dispozici je i konvertor sériového rozhraní Twinax pro připojení k počítačům IBM AS 400 nebo Coax pro připojení k počítačům IBM 3270. 

Provedení přídavných rozhraní WLAN, Centronix, RS422/485 a výběrového rozhraní pro tisk 16-ti druhů etiket z paměťové karty Compact-Flash 

WLAN-card 802.11 b/g                Provedení přídavných rozhraní: Centronix, RS422/485 a výběrového rozhraní pro tisk 16-ti druhů etiket z paměťové karty Compact-Flash          

Externí ovládací panel tiskárny 

Externí ovládací panelExterní ovládací panel pro tiskárny řady Hermes+ 6-3 umožňuje ovládat tiskárnu ze vzdáleného místa přes rozhraní USB.

 

 

Vstup dat z klávesnice, snímače čárového kódu ale i z váhy.

Pro zadávání vstupních dat do tiskárny není počítač nezbytný ! Stačí pouze připojit externí standardní  klávesnici PC nebo snímač čárového kódu přes standardní rozhraní USB nebo váhu. Pak můžete snímat čárové kódy, zadávat data z klávesnice nebo vážit zboží. Pro uchování formátů etiket lze s výhodou využít paměťové karty Compact Flash. Formát etikety se načítá z paměťové karty a proměné lze zadat z klávesnice nebo sejmout snímačem čárového kódu. 

PC paměťová karta

Paměťová karta Compact FlashS paměťovou kartou Compact Flash  (do 1 GB) lze provozovat tiskárny zcela autonomně bez PC. Formáty etiket jsou nahrány z počítače PC do karty a můžou být vyvolány kdykoliv pomocí křížového ovladače nebo klávesnice na tiskárně.

 

Spotřební materiál

Tiskové materiályBarvící pásky - ribonyPotiskovat lze pásy etiket, kartiček nebo souvislé materiály. Materiál může být papír, termopapír (tisk bez barvící pásky) a různé plastové materiály. Pro potisk jednotlivých materiálů existuje celá škála typů barvících pásek včetně barevných (tiskne se vždy jednou barvou). 

 

 

 

Specielní programy pro tisk etiket

Cablabel S3EasylabelPokud máte nadstandardní požadavky na přípravu etiket můžete s tiskárnou využít i specializované editory etiket. např. program PrintLabel (český), Cablabel S3 (zahraniční),  Easylabel (zahraniční), Codesoft (zahraniční) a NiceLabel (zahraniční).

  Codesoft          NiceLabel

Technická specifikace tiskáren řady Hermes+ 6-3 


Stažení originálního
informačního letáku
tiskáren Hermes+ 6-3 (anglicky)
(2000 KB .pdf)*


Stažení originálního
informačního letáku
tiskáren Hermes+ 6-3 (německy)
(2100 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022