CPT-8630
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace CPT-8630
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Bezdrátový průmyslový logistický terminál pro sběr dat CPT-8630

Pouze pro informaci tato řada terminálů se již nevyrábí !!!

CPT8630 29 klávesBezdrátový průmyslový terminál nové generace CPT-8630 od firmy CipherLab svojí ergonomickou konstrukcí umožňuje pohodlně pracovat i v náročném pracovním prostředí. Terminál je pro lepší orientaci v uživatelském programu nově vybaven barevným displejem. Terminál má robustní konstrukci odolávající pádům i z 1,8m a je schopen práce i v extrémních teplotách. Kryt terminálu je vyroben s krytím IP65 zaručujícím spolehlivý provoz terminálu ve všech provozních podmínkách. CPT8630 - výměnná klávesnice 29/ 39 klávesTerminál je vybaven slotem pro přídavnou externí paměť pro data až 8Gb typu MicroSD nebo MicroSDHC. 

Terminál využívá obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 350 m (2,4GHz - IEEE-802.11b/g/n a Wi-Fi). Terminály  komunikují se standardním komerčním Access Pointem dle standardu IEEE-802.11b/g/n. Terminál navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2).

Terminál je dodáván s více typy snímačů čárového kódu:

standardní CCD - Linear imager snímač pro 1D čárové kódy s velkou hloubkou snímacího pole 

standardní Laserový snímač pro 1D čárové kódy

2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy

Terminál je možno volitelně vybavit i HF RFID snímačem (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS. Terminál má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě zvukové a optické signalizace i vibrační signalizaci. 

Dále lze volitelně pomocí specielního držáku na tělo terminálu namontovat bezdrátový ruční UHF RFID (868 MHz) snímač/ zapisovač UHF RFID tágů CP1861 BlueTooth. Komunikace mezi UHF RFID snímačem/ zapisovačem CP1861 BlueTooth a počítačem je zajištěna prostřednictvím rozhraní BlueTooth. 

Terminál je dodáván s klávesnicí ve dvou provedeních: 

29 kláves - numerická klávesnice  (písmena lze zadávat podobně jako na mobilním telefonu) 

39 kláves - kompletní alfanumerická klávesnice  

CPT8630 vybavený pistolovou rukojetíTerminál je vybaven odolnou výměnnou klávesnicí a podsvětleným grafickým barevným LCD displejem (240*320 bodů, 16x24 malých znaků nebo 9 x 20 velkých znaků). Napájení zajišťuje akumulátor Li-ion, doba provozu terminálu cca 12 hodin s aktivním Wi-Fi a Blue Tooth přenosem dat. Dále pro usnadnění práce může být volitelně doplněn i o pistolovou rukojeť se spouští pro jednoduché ovládání snímače čárového kódu.

Komunikační jednotka / nabíječTerminál CPT-8630 s řadou standardních komunikačních rozhraní, je v dnešní době plně flexibilní a spolehlivé koncové zařízení pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování výroby, příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. 

K terminálu CPT-8630 je k dispozici bohatý soubor vývojových nástrojů včetně programovacích jazyků GCC C Compiler a BASIC Compiler, dále standardně dodávaný program CipherLab FORGE Application Generátor - Generátor uživatelských aplikací pracujícím pod OS Windows, MIRROR Terminal Emulator - Program pro emulaci standardních typů znakových terminálů VT100/ 102/ 220 a IBM5250, TextBrowser - Prohlížeč textových souborů s HTML tagy a  Remote Console - Služba pro vzdálenou správu terminálů a centrum pro přenos souborů z a do terminálu. Program Generátor uživatelských aplikací umožňuje jednoduše vytvořit většinu uživatelských aplikací pro práci s terminálem.

  CipherLab FORGE Application Generátor - Generátor uživatelských aplikací pracujícím pod OS Windows

Video s přehledem význačných vlastností terminálu CPT-8630:

Volitelné příslušenství

Komunikační jednotka/ Nabíječ s volitelným rozhraním (RS232, USB)
Cestovní komunikační jednotka a nabíječ RS232/ USB
Rukojeť ve tvaru pistolové spouště
Externí nabíječ akumulátoru pro náhradní akumulátor
Přídavná paměť až 8 Gb MicroSD nebo MicroSDHC
Ochranné pouzdro
Vývojové prostředí: GCC C Compiler a BASIC Compiler, dále standardně dodávaný program CipherLab FORGE Application Generátor - Generátor uživatelských aplikací pracujícím pod OS Windows, MIRROR Terminal Emulator - Program pro emulaci standardních typů znakových terminálů VT100/ 102/ 220 a IBM5250, TextBrowser - Prohlížeč textových souborů s HTML tagy a  Remote Console - Služba pro vzdálenou správu terminálů a centrum pro přenos souborů z a do terminálu.

Komunikační a nabíjecí jednotka - pro nabíjení terminálu i záložní baterie Cestovní komunikační jednotka a nabíječExterní nabíječ akumulátoruOchranné pouzdro

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 350 m (2,4GHz - IEEE-802.11b/g/n a Wi-Fi) ve volném prostoru
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - Blue Tooth třídy 2) ve volném prostoru
Napájení - Li-Ion akumulátor standardní 3,7V 1100 mAh umožňuje více než 12 hodin práce s terminálem s aktivním Wi-Fi a BlueTooth přenosem dat
nebo Li-Ion akumulátor se zvýšenou kapacitou 3,7V/ 2200mAh umožňuje více než 24 hodin práce s terminálem
s aktivním Wi-Fi a Blue Tooth přenosem dat.
Krytí IP65 - spolehlivá práce ve všech prostředích
16 řádkový barevný LCD grafický displej 240 x 320 bodů (podsvětlený)
snímač čárového kódu laserový, 2D Imager nebo CCD (Linear imager) 
paměť 16 Mb pro program a 8 Mb/ 16 Mb SRAM pro data
volitelně lze vybavit snímačem polohy GPS a snímačem HF RFID
slot pro přídavnou paměť MicroSD nebo MicroSDHC až 8 Gb pro data 
podporovaná rozhraní na terminálu RS232/ USB
CipherLab FORGE Application Generátor - Generátor uživatelských aplikací pracujícím pod OS Windows, MIRROR Terminal Emulator - Program pro emulaci standardních typů znakových terminálů VT100/ 102/ 220 a IBM5250, TextBrowser - Prohlížeč textových souborů s HTML tagy
Remote Console - Služba pro vzdálenou správu terminálů a centrum pro přenos souborů z a do terminálu

 Technická specifikace terminálu CPT-8630 


Stažení originálního
informačního letáku
Terminálu CPT-8630 (1 MB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 15 února 2023