RS-31
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace RS-31
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Malý bezdrátový dotykový mobilní počítač do ruky RS-31 pro sběr dat s OS Android 6.0/ 7.0

Počítač do ruky RS 31Malý bezdrátový dotykový mobilní počítač do ruky pod označením RS-31 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a zvýšenou odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních telefonů a smartphonů vybavených operačním systémem Android 6.0/ 7.0 (GMS) pro náročné aplikace. Svým kapesním provedením je přímo předurčen pro obchodní, skladové, ale i zdravotní aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP67.

Počítač do ruky RS 31 - možnosti OS AndroidRS-31 má barevný dotykový displej Transmissive IPS LCD 4.7" HD (720 x 1280 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Android 6.0/ 7.0. V malém odolném pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Cortex A53 1.3 GHz Quad-Core s 16 Gb Flash a 2 Gb RAM paměti. 

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

standardní CCD - Linear imager snímač pro 1D čárové kódy

standardní Laserový snímač pro 1D čárové kódy

2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy 

Mid-Range 2D Imager snímač pro 1D i 2D čárové kódy s velkou hloubkou snímacího pole (až 4m)

Počítač je vybaven digitálním fotoaparátem CMOS 8Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem, HF RFID snímačem  (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci.

Dále lze volitelně pomocí specielního držáku na tělo počítače namontovat bezdrátový ruční UHF RFID (868 MHz) snímač/ zapisovač UHF RFID tágů CP1861 BlueTooth. Komunikace mezi UHF RFID snímačem/ zapisovačem CP1861 BlueTooth a počítačem je zajištěna prostřednictvím rozhraní BlueTooth. 

Počítač využívá dotykovou klávesnici zobrazenou na displeji, dále má 4 programovatelné klávesy, klávesy pro nastavení hlasitosti zabudovaného reproduktoru a levou a pravou spouštěcí klávesu. 

Přenosný počítač RS-31 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n a Wi-Fi). Komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE. Umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci technologií NFC iniciovanou pouhým přiblížením dvou zařízení pro přenos dat z a do mobilních počítačů, bezhotovostní platby pomocí smartphonu, čtení NFC karet a emulace funkce karty např. emulace funkce přístupové karty atd. Podporuje telefonování prostřednictvím běžné mobilní sítě. 

Komunikační jednotka/ NabíječRS-31 v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu, telefonu a počítače do ruky. Počítač má nízkou hmotnost a  je vybaven slotem pro externí paměťovou kartu typu microSD/ microSDHC. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. Počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Počítač RS-31 je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna zobrazená tlačítka na displeji jsou snadno ovladatelná dotykem prstu. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro zvýšené zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP67 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,2 m na beton bez ochranného pouzdra nebo z 1,5 m na beton při použití ochranného pouzdra a je schopen pracovat při teplotách -20° - 50° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem ovládacího tlačítka. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač RS-31 s integrovaným snímačem čárového kódu, GPS/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS snímačem polohy, HF RFID snímačem, NFC snímačem, digitálním fotoaparátem a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, mobilní příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží, ale i zdravotní aplikace. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť Wi-Fi nebo mobilní síť GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE.

K počítači RS-31 je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou Android SDK, reader API, SAM API, HTML5 API. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je Reader Configuration, Programmable Keys, Mobile Deployment Suite, Software Trigger Key, Xamarin Binding,  CipherLab TE, App-Lock, HTML5 (Browser and API), SOTI MobiControl,  Kalipso.

Volitelné příslušenství

USB Komunikační jednotka/ Nabíječ
USB Cestovní komunikační jednotka/ Nabíječ
Vícenásobný nabíječ akumulátorů
Ochranné pouzdro
Vývojové prostředí: Android SDK, reader API, SAM API, HTML5 API. A dále standardně výrobcem dodávané programy jako je Reader Configuration, Programmable Keys, Mobile Deployment Suite, Software Trigger Key, Xamarin Binding,  CipherLab TE, App-Lock, HTML5 (Browser and API), SOTI MobiControl,  Kalipso.

Cestovní komunikační jednotka/ NabíječVícenásobný nabíječ akumulátorů.Ochranné pouzdro

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n a Wi-Fi) ve volném prostoru
GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE mobilní bezdrátová komunikace
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - BlueTooth třídy 2) ve volném prostoru
Bezdrátová komunikace technologií NFC
CPU Cortex A53 1.3 GHz Quad- Core
OS Android 6.0/ 7.0 (GMS)
Snímač polohy GPS/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS
Snímač HF RFID
Digitální fotoaparát CMOS 8 Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem
Vibrační signalizace
Napájení - Li-Ion akumulátor 3,85V/ 2960 mAh umožňuje více než 10 hodin práce nebo hovoru s počítačem.
Krytí IP67 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný dotykový displej Transmissive IPS LCD 4.7" HD (720 x 1280 bodů), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora
volitelný typ snímače čárového kódu 
paměť 16 Gb Flash pro program a 2 Gb RAM pro data
zásuvka pro paměťové karty micro SD/ microSDHC

Technická specifikace malého dotykového mobilního počítače RS-31


Stažení originálního
informačního letáku
Počítač RS-31 (8 Mb .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022