Dolphin 9900
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specif. Dolphin 9900
Dokumentace
Stažení souborů
Programy pro sběr dat

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Bezdrátový průmyslový logistický mobilní počítač do ruky Dolphin 9900 pro sběr dat s OS Windows Mobile 6.1 Professional

Pouze pro informaci tato řada počítačů do ruky se již nevyrábí !!!

Dolphin 9900 - 35 klávesDolphin 9900 - 56 klávesMobilní bezdrátový robustní průmyslový počítač do ruky pod označením Dolphin 9900 od firmy Honeywell v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností malých kapesních mobilních počítačů vybavených operačním systémem Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional pro náročné aplikace. Svým ergonomickým provedením je přímo předurčen pro obchodní a skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí. 

Dolphin 9900 má barevný podsvětlený displej TFT 3.5" QVGA (240 x 320 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače jednou rukou na bázi OS Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Intel XScale PXA270 624 MHz s 256 Mb RAM a 1 Gb Flash ROM paměti. 

Počítač je dodáván s více typy snímačů čárového kódu: 

2D Imager 5100SR/SF snímač se zeleným LED zaměřovačem s technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus verze 5.0 pro snímání 1D i 2D čárových kódů

2D Imager 5300SR snímač s laserovým zaměřovačem s technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus verze 5.0 pro snímání 1D i 2D čárových kódů nebo fotografií s malým rozlišením

Počítač je možno volitelně vybavit snímačem polohy GPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu zvukovou i optickou signalizaci. 

Počítač je dodáván s klávesnicí ve dvou provedeních: 

35 kláves - numerická klávesnice  (písmena lze zadávat podobně jako na mobilním telefonu) 

43 kláves - alfanumerická klávesnice (číslice se zadávají přes klávesu shift)

56 kláves - kompletní alfanumerická klávesnice 

Přenosný počítač Dolphin 9900 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací  pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 250 m (2,4GHz - IEEE-802.11b/g a Wi-Fi). Počítač komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE. Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Podporuje telefonování prostřednictvím internetové sítě protokolem VoIP.  

Dolphin 9900 v sobě kombinuje vlastnosti přenosného programovatelného terminálu, bezdrátového terminálu a počítače do ruky. Počítač má nízkou hmotnost a  je vybaven slotem pro externí paměťovou kartu typu SD. Počítač je použitelný v mnoha  uživatelských aplikacích, kde se využije výkonný procesor počítače s vysokou rychlostí bezdrátového připojení k firemním databázím. počítač umožňuje pohodlný sběr dat s přesně definovanou kontrolou vstupních dat a s možností spolehlivého předání informací jiným firemním aplikacím a to vše v reálném čase. 

Komunikační jednotka.Počítač Dolphin 9900 je konstruován pro jednoduché ovládání jednou rukou. Všechna tlačítka jsou snadno ovladatelná. Počítač má robustní a odolnou konstrukci a je určen i pro velké zatížení v náročných provozních prostředích. Krytí IP64 - spolehlivá práce ve všech prostředích. Odolává pádům z 1,5 m na beton a je schopen pracovat při teplotách -10° - 50° C. 

Vestavěný snímač čárového kódu lze jednoduše aktivovat stiskem tlačítka na klávesnici. Sejmutá data z čárového kódu mohou být uložena v paměti počítače nebo okamžitě bezdrátově přenesena a uložena do firemních databází. 

Počítač Dolphin 9900 s integrovaným snímačem čárového kódu, GPS snímačem polohy a rychlou bezdrátovou komunikací je ideální pro sběr dat v rozsáhlých moderních skladech, logistických aplikacích, sledování průmyslové výroby, příjem / výdej zboží, sklady a distribuci zboží. Podpora tisku na bezdrátové nebo mobilní  tiskárny a přenosu dat přes síť Wi-Fi nebo GSM/ GPRS/ EDGE.

K počítači Dolphin 9900 je k dispozici bohatý soubor standardních vývojových nástrojů pro mobilní zařízení jako jsou Honeywell SDK pro Windows Mobile 6.1, Honeywell Powertools a Demos a aplikace třetích stran jako SOTI MobiControl (vzdálená správa počítače), Naurtech CETerm a PowerNet (emulátor standardních znakových terminálů TNVT, 3270, 5250) a ITScriptNet. 

Počítač je vhodný pro širokou škálu uživatelských aplikací včetně zdravotnických. Je možno dodat i v provedení pro zdravotnická zařízení s krytem odolávajícím pravidelnému desinfikování chemickými látkami.  

Volitelné příslušenství

Komunikační jednotka/ Nabíječ s volitelným rozhraním RS232/ USB
Komunikační a nabíjecí kabel RS232/ USB
Automobilová komunikační jednotka/ nabíječ - RS232
Externí nabíječ akumulátorů pro čtyři náhradní akumulátory
Kožené pouzdro pro uchycení počítače na opasek
Ochranné pouzdro

Význačné vlastnosti

Dosah bezdrátové komunikace až 250 m (2,4GHz - IEEE-802.11b/g a Wi-Fi) ve volném prostoru
GSM/ GPRS/ EDGE mobilní bezdrátová komunikace
Dosah bezdrátové komunikace až 10 m (2,4GHz - BlueTooth třídy 2) ve volném prostoru
CPU Intel XScale PXA270 624 MHz
Snímač polohy GPS
Napájení - Li-Ion akumulátor standardní 7,4V/ 2500 mAh umožňuje více než 18 hodin práce s počítačem
Krytí IP64 - spolehlivá práce ve všech prostředích
Barevný TFT 3.5" QVGA (240 x 320 bodů) grafický displej (podsvětlený), podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera
zásuvka pro externí paměťovou kartu SD o kapacitě až 4Gb

Technická specifikace malého přenosného počítače Dolphin 9900


Stažení originálního
informačního letáku
Počítače Dolphin 9900 (1 MB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022