MS6720
Předchozí Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace MS6720
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Vícesměrný ruční laserový snímač čárového kódu MS6720

Pouze pro informaci, nevyrábí se !!!

 Standardní stojan pro MS6720Vícesměrný snímač čárového kódu MS6720 je prvním laserovým snímačem čárového kódu od firmy Metrologic vyplňující mezeru mezi vícesměrnými stacionárními snímači a snímači ručními. Jedná se o úspěšné spojení výkonu stacionárních vícesměrných laserových snímačů využívajících patentované snímání pomocí 20-ti snímacích čar u řady MS700i a ergonomický tvar populárních ručních laserových snímačů řady MS900.  Firma Metrologic přichází jako jediná na trh s touto novou řadou snímačů. Snímač MS6720 využívá specielní patentovaný IR senzor pro automatickou aktivaci laseru snímače a zjednodušuje postup snímání čárových kódů. Pouze na operátorovi záleží zda bude malé předměty s čárovým kódem snímat snímačem umístěným ve stojanu pouhým přiblížením předmětu nebo zda přiblíží ruční  snímač k neskladným předmětům. Kompaktní provedení a vícesměrný snímací vzor snímač MS6720 předurčuje pro využití v mnoha aplikacích. Firma Metrologic nabízí v jednom kompletu snímače MS6720 vyšší snímací výkon stacionárních snímačů při zachování malých rozměrů a kompaktního provedení ručních snímačů. Součástí kompletu je standardní  pevný odkládací stojan. 

MS6720Volitelně lze ke snímači dodat ergonomický nastavitelný stojan pro použití snímače  jako stacionárního. Stojan lze natáčet okolo svislé osy až o 85°a naklánět do 10 pozic v rozsahu 45°. Konstrukce stojanu je navržena tak aby se dala nastavit dostačující vzdálenost čela snímače od snímaných předmětů pro spolehlivé a rychlé snímání. Při úplném naklonění stojanu zůstává čelo snímače 5 palců (125mm) od pracovní desky. Tak jako ostatní ruční snímače firmy Metrologic umožňuje také snímač MS6720 nastavit krátký a dlouhý rozsah aktivace laseru, uživatelsky příjemné nastavení pomocí menu s čárovými kódy, velká spolehlivost snímání a univerzální použití. Operátoři ocení velkou pružnost a flexibilnost snímače MS6720 za přijatelnou cenu.

 

 

 

Význačné vlastnosti:

Plně automatické snímaní čárových kódů - zvýšení produktivity sběru dat
Všestrannost - ruční a stacionární snímač v jednom
Volitelný krátký a dlouhý rozsah aktivace laseru
Ergonomický tvar - větší pohodlí při práci operátora
Robustní a spolehlivá konstrukce
Snadno nastavitelné vlastnosti snímače
Nízká cena

Doporučené aplikace:

Pokladní systémy, inventury a sběr dat
Nemocnice, lékárny, sledování výroby
Profesionální služby finanční, právní, účetní
Evidence dokumentů
Automatické objednávání zboží
Kontrola pracovního procesu atd.

Spojením nejpokrokovější vícesměrné snímací technologie s plně automatickým ručním snímačem do jednoho celku firma Metrologic ve snímači MS6720 nabízí nepřekonatelný snímací výkon a všestranné použití.

Technická specifikace snímače MS6720 


Stažení originálního
informačního letáku
snímače MS6720
(1266 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022