E2
Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace E2
Programy pro tisk
Dokumentace
Stažení souborů

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Termotransferové tiskárny řady E2

E2Pouze pro informaci tato řada tiskáren se již nevyrábí !!!

Termotransferové tiskárny řady E2 jsou ideálním zařízení pro tisk malého množství etiket. Jednoduchá manipulace a výhodná cena ji předurčuje k využití na každém pracovišti. 

Tiskárny pod označením E2 se dodávají ve dvou provedeních lišících se od sebe rozlišením tiskové hlavy (203/ 300 dpi) a rychlostí tisku.  

Tiskárny řady E2 mají kompatibilní programovací jazyk "PPLA" (Datamax) s řadou tiskáren Calypso

Tiskárny řady E2 mohou být ovládány z počítače PC pomocí speciálního tiskového programu nebo z běžného textového editoru pro Windows přes jednoduchý ovladač tiskárny (obdobně jako tiskárny řady Gemini). Tiskárny Vám umožní navrhnout a tisknout etikety velmi jednoduchým způsobem z libovolného programu typu textový editor pro Windows™ stejně snadno jako psaní dopisu ! Všechny textové tiskové funkce jsou ovládány a kontrolovány z Windows™ - není nutný speciální tiskový program pro štítky typu text + grafika. Výkonný ovladač tiskáren eliminuje každé prodlení. Váš příkaz k tisku bude splněn okamžitě ve vynikající kvalitě.

Tiskárny řady E2 nacházejí uplatnění všude tam, kde je potřeba rychle a levně vyrobit různé etikety ve velmi dobré kvalitě. Například tisk adres, cenovek, výrobních štítků atd. je možný přímo z osobního počítače na psacím stole.

 

Význačné vlastnosti:

Nízká cena
Rychlý přenos dat
První štítek vytisknutý z počítače za sekundu
Jednoduchá obsluha
Driver pro Windows součástí dodávky 
(podporované verze Windows 3.1, 3.11, 95, 98,ME a NT 4.0/ 2000/XP)

 

Spotřební materiál

Tiskové materiályBarvící pásky - ribonyPotiskovat lze pásy etiket, kartiček nebo souvislé materiály. Materiál může být papír, termopapír (tisk bez barvící pásky) a různé plastové materiály. Pro potisk jednotlivých materiálů existuje celá škála typů barvících pásek včetně barevných (tiskne se vždy jednou barvou). 

 

 

 

Specielní programy pro tisk etiket

Cablabel S3EasylabelPokud máte nadstandardní požadavky na přípravu etiket můžete s tiskárnou využít i specializované editory etiket. např. program PrintLabel (český), Cablabel S3 (zahraniční),  Easylabel (zahraniční), Codesoft (zahraniční) a NiceLabel (zahraniční).

  Codesoft          NiceLabel

Technická specifikace tiskáren řady E2 


Stažení originálního
informačního letáku
tiskáren řady E2 (anglicky)
(46 KB .pdf)*


* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader
 

 

 

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022