MS2420
Úvod Nahoru Následující 

 


Specifikace MS2420
Návody a programy

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Pultové dvousystémové vícesměrné laserové snímače čárového kódu řady MS2420 StratosS

MS2420 StratosSSnímače řady MS2420 StratosS od firmy Honeywell jejíž součástí se stala původní firma Metrologic mají sníženou výšku snímače nad pultem a jsou určeny pro snímání čárových kódů ze zboží v pokladních systémech POS menších obchodních domů, supermarketů a v malých obchodech. Vyšší hlasitost zvukové signalizace, dekodér snímače vybaven výkonnějším procesorem a optimalizovaný snímací vzorek vertikální optické jednotky. Upravený program dekodéru StratosSPHERE a inovovaná konstrukce optických jednotek přináší vyšší rychlost čtení pohybujících se předmětů s čárovými kódy ve snímacím poli snímače.

Snímače řady MS2420 StratosS se dodávají ve třech základních provedeních: MS2420 (úsporná hloubka snímače s váhou), MS2421 (úsporná hloubka snímače bez váhy), MS2422 (extra úsporná hloubka snímače bez váhy).

Snímače jsou určeny pro velmi rychlé snímání čárových kódů s maximální dobou provozuschopnosti a s vekou návratností vložených investic. StratosS má dvě optické jednotky snímající čárové kódy z pěti stran (360°), má výšku nad pultem 130 mm (5.1"), výšku pod pultem 100 mm (4") a hloubku 399 mm / 353 mm (15.7" / 13.9"). Rozměry snímače umožňují snadnou montáž na většinu pokladních míst pro stojící obsluhu i pro sedící obsluhu. 

Snímače řady MS2420 StratosS navíc nabízí snímací vzorek o 54 laserových paprscích při snímacím výkonu 5400 sejmutí za sekundu. Dekodér snímače využívající program StratosSPHERE poskytuje vysoký výkon při vyhodnocování MS2422 StratosS - extra úsporná hloubka snímače bez váhy snímaných čárových kódů bez nutnosti natáčet čárové kódy do požadované polohy. Systém StratosSYNC koordinuje vyhodnocení dat z vertikální a horizontální optické jednotky, tak aby byl maximálně zkrácen čas nutný ke spolehlivému čtení čárových kódů ze zboží.

Snímače řady MS2420 StratosS jsou navrženy tak aby snižovaly náklady na údržbu. Mají zabudovaný diagnostický indikátor StratosSCOPE signalizující obsluze případné chybové stavy snímače. Program StratosSTATS v reálném čase shromažďuje informace o provozu a kritických stavech snímače. Analýzou nashromážděných dat a následnými opatřeními lze dále zvýšit a optimalizovat propustnost pokladních systémů prodejen. 

Každý snímač řady MS2420 StratosS je vybaven deaktivační anténou zabezpečovacího systému zboží Checkpoint EAS (Electronic Article Surveillance). Deaktivátor zabezpečovacího systému EAS zajišťuje spolehlivou deaktivaci zabezpečeného zboží i při sejmutí čárového kódu na první průchod. Spojením operace snímání čárového kódu a deaktivace se zjednodušuje práce operátora a urychluje obsluha zákazníků. 

Dále je se snímačem dodáván nácvikový program pro zácvik operátorů StratosSCHOOL pro zvýšení produktivity práce operátorů se snímačem. StratosS je také vybaven portem RS232 pro připojení přídavného externího ručního snímače čárových kódů. 

Snímač MS2420 StratosS má dva zcela nezávislé optické snímací systémy což téměř vylučuje  možnost úplného selhání snímače. V případě poruchy jedné z optických snímacích jednotek je možná jednoduchá výměna optického modulu Stratos SWAP během několika minut.  

Význačné vlastnosti:

Plně automatické snímání čárových kódů z pěti stran, 360° s minimální potřebou natáčení snímaných předmětů
Bezproblémové čtení i poškozených čárových kódů 
Standardně montovaná deaktivační anténa zabezpečovacího systému EAS. 
Sériový port RS232 pro přídavné zařízení
Podpora standardních rozhraní včetně USB.
Diagnostický indikátor signalizující obsluze chybové stavy snímače
Program pro shromažďování dat o chybových stavech snímače a jejich analýzu.
Volitelně může být vybaven váhou
Jednoduché nastavení snímače pomocí programu MetroSet nebo pomocí nastavovacího manuálu MetroSelect
Úprava a analýza dat sejmutých snímačem pomocí programu Bits 'n Pieces
Umožněn upgrade biosu snímače v paměti FlashROM pomocí programové utility Meteor
Kompatibilní s ActiveX ovladačem typu OPOS a JPOS

Technická specifikace snímače MS2420 StratosS


Stažení originálního
informačního letáku
snímačů řady MS2420
StratosS (210 KB .pdf)*

* K prohlížení souborů
ve formátu pdf je vyžadován
prohlížeč Adobe Acrobat Reader

 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 25 listopadu 2022