Novinky
Úvod Nahoru Následující 

 


 
Tiskárny EOS
 

Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Novinky v oblasti identifikace čárovým kódem.

AG00216_1.gif (4495 bytes)

Stolní laserový značkovací systém XENO 1

Stolní laserový značkovací systém XENO 1

Dosud nikdy nebylo laserové označování výrobků tak snadné. Rozbalte zařízení, nainstalujte program, připojte zařízení a můžete začít. Laserový značkovací systém je navržen jako kompaktní  laserový označovací systém s integrovaným vláknovým laserem a nastavitelnou osou Z pro zaostření laserového parsku. Stolní provedení zařízení poskytuje dostatek pracovního prostoru a elektricky ovladatelný kryt. Práce se zařízením je jednoduchá a intuitivní. 
Mechanický aplikátor typ 5414H

Mechanický aplikátor s vakuovým pásem Typ 5414H / Typ 5416H

Mechanický aplikátor etiket s vakuovým pásem typu 5414H/ 5416H  od firmy Cab nabízí v kombinaci s tiskárnou řady Hermes+ 4-2 a Hermes+ 4-3 řešení pro automatické i poloautomatické nalepování etiket na obaly i výrobky. Výrobky jsou v poloautomatickém režimu práce aplikátoru manuelně obsluhou umísťovány do aplikačního stojanu, který zajišťuje přesnou polohu vůči aplikátoru a pohyb předmětu. Následně obsluha ručně např. stiskem tlačítka zahájí vlastní cyklus aplikace etikety na výrobek. Pokud je aplikátor součástí automatické výrobní linky může aplikátor zajišťovat automatickou aplikaci etiket na výrobky. Mechanický aplikátor je určen pro střední i velké etikety. Jednoduchá instalace - mechanický aplikátor se jednoduše uchytí na bok tiskárny.
Pneumatický aplikátor typ 6114H

Pneumatický aplikátor etiket s foukací tryskovou hlavou Typ 6114H

Aplikátor etiket typu 6114H od firmy Cab je výkonnější verzí původně vyráběného typu aplikátoru typu 6014H a nabízí v kombinaci s tiskárnou řady Hermes+ 4-2 a Hermes+ 4-3 řešení pro automatické i poloautomatické rychlé nalepování etiket na vnější strany obalů i výrobků s mírně zvlněným povrchem. Výrobky jsou v poloautomatickém režimu práce aplikátoru manuelně obsluhou umísťovány do aplikačního stojanu, který zajišťuje přesnou polohu vůči aplikátoru. Následně obsluha ručně např. stiskem tlačítka zahájí vlastní cyklus aplikace etikety na výrobek. 
Pokud je aplikátor součástí automatické výrobní linky může aplikátor zajišťovat automatickou aplikaci etiket na výrobky.
Pneumatický aplikátor je určen pro velké etikety. Jednoduchá instalace - aplikátor se jednoduše uchytí na bok tiskárny.
Etikety lze aplikátorem aplikovat na různě vysoké předměty. Vytištěná etiketa je po odlepení z podkladového materiálu přisáta na tryskovou aplikační hlavu. Následně je etiketa tryskovou aplikační hlavou fouknuta a přilepena na polepovaný předmět.
Počítač do ruky RS-31 s OS Android 6.0

RS-31

Malý bezdrátový dotykový mobilní počítač do ruky pod označením RS-31 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a zvýšenou odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních telefonů a smartphonů vybavených operačním systémem Android 6.0 pro náročné aplikace. Svým kapesním provedením je přímo předurčen pro obchodní, skladové, ale i zdravotní aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP67. RS-31 má barevný dotykový displej Transmissive IPS LCD 4.7" HD (720 x 1280 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Android 6.0. V malém odolném pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Cortex A53 1.3 GHz Quad-Core s 16 Gb Flash a 2 Gb RAM paměti. Počítač je vybaven digitálním fotoaparátem CMOS 8Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem, HF RFID snímačem  (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci. Počítač využívá dotykovou klávesnici zobrazenou na displeji, dále má 4 programovatelné klávesy, klávesy pro nastavení hlasitosti zabudovaného reproduktoru a levou a pravou spouštěcí klávesu. Přenosný počítač RS-31 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n a Wi-Fi). komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE. Umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci technologií NFC iniciovanou pouhým přiblížením dvou zařízení pro přenos dat z a do mobilních počítačů, bezhotovostní platby pomocí smartphonu, čtení NFC karet a emulace funkce karty např. emulace funkce přístupové karty atd. Podporuje telefonování prostřednictvím běžné mobilní sítě. 
Tiskárna SQUIX 2

SQUIX 2 / SQUIX 2/P

Tiskárny řady SQUIX 2 od firmy Cab jsou oproti stávajícím typům tiskáren řady A2+ vybaveny výkonnějším procesorem z automobilového průmyslu, barevným dotykovým grafickým 4.3" LCD displejem, ovládáním tiskárny obdobným jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu a s vylepšeným uchycením tiskové hlavy pro ještě uživatelsky snadnější výměnu tiskové hlavy. Tiskárny řady SQUIX 2 jsou inteligentní termotransferové tiskárny pro potisk etiket. Mohou být připojeny k osobním počítačům typu PC s OS Windows, Mac OS nebo Linux a dále k systémům typu IBM nebo SAP R/3. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. program cabLabel S3). 
Tiskárna SQUIX 6

SQUIX 6 / SQUIX 6/P

Tiskárny řady SQUIX 6 od firmy Cab jsou oproti stávajícím typům tiskáren řady A6+ vybaveny výkonnějším procesorem z automobilového průmyslu, barevným dotykovým grafickým 4.3" LCD displejem, ovládáním tiskárny obdobným jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu a s vylepšeným uchycením tiskové hlavy pro ještě uživatelsky snadnější výměnu tiskové hlavy. Tiskárny řady SQUIX 6 jsou inteligentní termotransferové tiskárny pro potisk etiket. Mohou být připojeny k osobním počítačům typu PC s OS Windows, Mac OS nebo Linux a dále k systémům typu IBM nebo SAP R/3. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. program cabLabel S3). 
Tiskárna MACH 4S

MACH 4S

Tiskárny řady MACH 4S od firmy Cab jsou oproti stávajícím typům tiskáren řady MACH 4 vybaveny výkonnějším procesorem z automobilového průmyslu, barevným dotykovým grafickým 4.3" LCD displejem a ovládáním tiskárny obdobným jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu. Centrální vedení spotřebního materiálu zjednodušuje obsluhu tiskárny není nutné seřizování tiskárny pro jednotlivé šířky spotřebního materiálu a tím se zrychluje přechod na jiný rozměr spotřebního materiálu. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. program cabLabel S3). 
Počítač do ruky RS-50 s OS Android 6.0

RS-50

Bezdrátový průmyslový dotykový mobilní počítač do ruky pod označením RS-50 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních telefonů a smartphonů vybavených operačním systémem Android 6.0 pro náročné aplikace. Svým kapesním provedením je přímo předurčen pro obchodní i skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP65/ IP67. RS-50 má barevný dotykový displej Capacitive LCD 4.7" HD (720 x 1280 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora (holého, mokrého a i chráněného rukavicí) nebo i pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Android 6.0. V odolném pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven výkonným osmijádrovým procesorem Cortex A53 až 2.0 GHz Octa-Core s 16 Gb Flash a 2 Gb RAM paměti. Počítač je dodáván se snímačem čárového kódu typu 2D Imager pro 1D i 2D čárové kódy. Počítač je vybaven digitálním fotoaparátem CMOS 8Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem, HF RFID snímačem  (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci. Počítač využívá dotykovou klávesnici zobrazenou na displeji, dále má 4 programovatelné klávesy, klávesy pro nastavení hlasitosti zabudovaného reproduktoru a levou a pravou spouštěcí klávesu. Přenosný počítač RS-50 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 300 m (2,4GHz - IEEE-802.11a/b/g/n/ac a Wi-Fi). Počítač komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním vysokorychlostním bezdrátovým rozhraním pro přenos dat GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE. Umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci technologií NFC iniciovanou pouhým přiblížením dvou zařízení pro přenos dat z a do mobilních počítačů, bezhotovostní platby pomocí smartphonu, čtení NFC karet a emulace funkce karty např. emulace funkce přístupové karty atd. Podporuje telefonování prostřednictvím běžné mobilní sítě. 
Automatická vysokorychlostní etiketovací hlava IXOR 124L s odvíječem etiket o průměru 310 mm ve vertikální montáži.

Automatická vysokorychlostní etiketovací hlava IXOR

Automatická vysokorychlostní etiketovací hlava IXOR od firmy Cab. Umožňuje jednoduché nalepování předem natištěných etiket na předměty rychlostí až 2400 etiket/ min. Etiketovací hlava umožňuje plně kontrolovat proces lepení etiket. Ovládací panel je vybaven barevným dotykovým grafickým 3.5" LCD displejem, ovládáním etiketovací hlavy je obdobné jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu. Etiketovací hlava IXOR pro automatické rychlé nalepování etiket na obaly i výrobky. Etikety lze etiketovací hlavou nalepit pouze na stejně vysoké předměty. Etiketa je na odlepovací hraně etiketovací hlavy odlepena z podkladového materiálu a pomocí přítlačného aplikačního válečku přilepena na pohybující se předmět. Etiketovací hlava IXOR má modulární konstrukci umožňující značnou variabilitu výsledné sestavy etiketovače.
Počítač do ruky CPT-9730A s OS Android 6.0

CPT-9730A

Bezdrátový průmyslový počítač do ruky pod označením CPT-9730A od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních počítačů vybavených operačním systémem Android 6.0 pro náročné aplikace. Svým ergonomickým provedením je přímo předurčen pro obchodní a skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP65. CPT-9730A má barevný podsvětlený displej TFT 3.5" VGA (480x640 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Android 6.0. V pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven výkonným osmijádrovým procesorem Cortex A53 Octa-core Up, 2 GHz s 16 Gb Flash a 2 Gb SDRAM paměti. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci. 
Pneumatický aplikátor S1000 pro tiskárny řady SQUIX

Aplikátor etiket S1000

Aplikátor etiket S1000 od firmy Cab nabízí v kombinaci s tiskárnou řady SQUIX 4 a SQUIX 4M levné řešení pro automatické i poloautomatické přesné nalepování etiket na obaly i výrobky. Výrobky jsou v poloautomatickém režimu práce aplikátoru manuelně obsluhou umísťovány do aplikačního stojanu, který zajišťuje přesnou polohu vůči aplikátoru. Následně obsluha ručně např. stiskem tlačítka zahájí vlastní cyklus aplikace etikety na výrobek. Pokud je aplikátor součástí automatické výrobní linky může aplikátor zajišťovat automatickou aplikaci etiket na výrobky.
Pneumatický aplikátor je určen pro malé i velké etikety.  Jednoduchá instalace - aplikátor se jednoduše uchytí na čelní panel tiskárny verze "P", tak  jako jiné standardní příslušenství tiskárny. Etikety lze aplikátorem aplikovat na různě vysoké předměty. Etiketa je pneumatickým válcem (zdvih válce 300mm) s aplikační hlavou vystavena do požadované výšky a přilepena. Rozdíl ve výšce polepovaných předmětů může být až 150 mm. Pokud by tento rozsah výšek nestačil lze použít aplikátor s větším zdvihem pneumatického válce.
Pneumatický aplikátor S3200 pro tiskárny řady SQUIX

Aplikátor etiket s otočným ramenem S3200

Aplikátor etiket S3200 od firmy Cab nabízí v kombinaci s tiskárnou řady SQUIX 4 a SQUIX 4M levné řešení pro automatické i poloautomatické přesné nalepování etiket na obaly i výrobky. Výrobky jsou v poloautomatickém režimu práce aplikátoru manuelně obsluhou  umísťovány do aplikačního stojanu, který zajišťuje přesnou polohu vůči aplikátoru. Následně obsluha ručně např. stiskem tlačítka zahájí vlastní cyklus aplikace etikety na výrobek. Pokud je aplikátor součástí automatické výrobní linky může aplikátor zajišťovat automatickou aplikaci etiket na výrobky.
Pneumatický aplikátor je určen pro malé i velké etikety.  Jednoduchá instalace - aplikátor se jednoduše uchytí na čelní panel tiskárny verze "P", tak  jako jiné standardní příslušenství tiskárny. Etikety lze otočným válcem aplikátoru pootočit o 45° - 95° a aplikovat na předměty z různých směrů. Etiketa je otočným pneumatickým ramenem s aplikační hlavou otočena do požadovaného směru a přilepena pneumatickým válcem o zdvihu 30mm na předmět.
Tiskárna MACH2

MACH 2

Řada tiskáren MACH2 od firmy Cab se vyznačuje výjimečně jednoduchým použitím a je ideálním zařízení pro tisk menších množství etiket. Jednoduchá manipulace a výhodná cena ji předurčuje k využití na každém pracovišti. Tato řada tiskáren je vybavena tlačítky a ovládacím křížem, barevným LCD displejem pro nastavení a signalizaci stavu tiskárny a má navíc centrální vedení spotřebního materiálu. Centrální vedení spotřebního materiálu zjednodušuje obsluhu tiskárny není nutné seřizování tiskárny pro jednotlivé šířky spotřebního materiálu a tím se zrychluje přechod na jiný rozměr spotřebního materiálu. Tiskárny řady MACH2 jsou inteligentní termotransferové tiskárny pro potisk etiket. Mohou být připojeny k osobním počítačům typu PC s OS Windows. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. standardně zdarma dodávaný program k tiskárnám cabLabel). 
Tiskárna MACH1

MACH 1

Řada tiskáren MACH1 od firmy Cab se vyznačuje výjimečně jednoduchým použitím a je ideálním zařízení pro tisk menších množství etiket. Jednoduchá manipulace a výhodná cena ji předurčuje k využití na každém pracovišti. Tato řada tiskáren je vybavena pouze ovládacími tlačítky, optickou signalizací stavu pomocí dvou LED diod a má navíc centrální vedení spotřebního materiálu. Centrální vedení spotřebního materiálu zjednodušuje obsluhu tiskárny není nutné seřizování tiskárny pro jednotlivé šířky spotřebního materiálu a tím se zrychluje přechod na jiný rozměr spotřebního materiálu. Tiskárny řady MACH1 jsou inteligentní termotransferové tiskárny pro potisk etiket. Mohou být připojeny k osobním počítačům typu PC s OS Windows. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. standardně zdarma dodávaný program k tiskárnám cabLabel). 
Tiskárna SQUIX 4

SQUIX 4 / SQUIX 4/P

Tiskárny řady SQUIX 4 od firmy Cab jsou oproti stávajícím typům tiskáren řady A4+ vybaveny výkonnějším procesorem z automobilového průmyslu, barevným dotykovým grafickým 4.3" LCD displejem, ovládáním tiskárny obdobným jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu a s vylepšeným uchycením tiskové hlavy pro ještě uživatelsky snadnější výměnu tiskové hlavy. Tiskárny řady SQUIX 4 jsou inteligentní termotransferové tiskárny pro potisk etiket. Mohou být připojeny k osobním počítačům typu PC s OS Windows, Mac OS nebo Linux a dále k systémům typu IBM nebo SAP R/3. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. program cabLabel S3). 
Tiskárna SQUIX 4/MP

SQUIX 4/M / SQUIX 4/MP

Tiskárny řady SQUIX 4M od firmy Cab jsou oproti stávajícím typům tiskáren řady A4+M vybaveny centrálním vedením pro standardní i speciální spotřební materiály, výkonnějším procesorem z automobilového průmyslu, barevným dotykovým grafickým 4.3" LCD displejem, ovládáním tiskárny obdobným jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu a s vylepšeným uchycením tiskové hlavy pro ještě uživatelsky snadnější výměnu tiskové hlavy. Centrální vedení spotřebního matriálu zjednodušuje obsluhu tiskárny není nutné seřizování tiskové hlavy tiskárny pro jednotlivé šířky spotřebního materiálu a tím se zrychluje přechod na jiný rozměr spotřebního materiálu. Centrální vedení materiálu umožňuje potiskovat i silnější materiály, včetně teplem smrštitelných izolačních trubiček. Tiskárny řady SQUIX 4M jsou inteligentní termotransferové tiskárny pro potisk etiket. Mohou být připojeny k osobním počítačům typu PC s OS Windows, Mac OS nebo Linux a dále k systémům typu IBM nebo SAP R/3. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. program cabLabel S3). 
Tiskárna SQUIX 4/MT

SQUIX 4/MT

Tiskárny řady SQUIX 4MT od firmy Cab jsou oproti stávajícím typům tiskáren řady A4+T vybaveny centrálním vedením pro textilní spotřební materiály, výkonnějším procesorem z automobilového průmyslu, barevným dotykovým grafickým 4.3" LCD displejem, ovládáním tiskárny obdobným jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu a s vylepšeným uchycením tiskové hlavy pro ještě uživatelsky snadnější výměnu tiskové hlavy. Tiskárna je speciálně upravena pro tisk na textilní materiál a má standardně instalovány antistatické kartáče pro odvedení nežádoucího statického náboje z textilních materiálů. Centrální vedení spotřebního matriálu zjednodušuje obsluhu tiskárny není nutné seřizování tiskové hlavy tiskárny pro jednotlivé šířky spotřebního materiálu a tím se zrychluje přechod na jiný rozměr spotřebního materiálu. Centrální vedení materiálu umožňuje potiskovat i silnější materiály. Tiskárny řady SQUIX 4MT jsou inteligentní termotransferové tiskárny pro potisk etiket. Mohou být připojeny k osobním počítačům typu PC s OS Windows, Mac OS nebo Linux a dále k systémům typu IBM nebo SAP R/3. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. program cabLabel S3). 
Aplikátor typ 5426C

Aplikátor s vakuovým pásem Typ 5326C / Typ 5426C

Mechanický aplikátor etiket s vakuovým pásem typu 5326C/ 5426C od firmy Cab nabízí v kombinaci s tiskárnou řady  Hermes C 6L-3 řešení pro automatické i poloautomatické nalepování etiket na obaly i výrobky.  Výrobky jsou v poloautomatickém režimu práce aplikátoru manuelně obsluhou umísťovány do aplikačního stojanu, který zajišťuje přesnou polohu vůči aplikátoru a pohyb předmětu. Následně obsluha ručně např. stiskem tlačítka zahájí vlastní cyklus aplikace etikety na výrobek. Pokud je aplikátor součástí automatické výrobní linky může aplikátor zajišťovat automatickou aplikaci etiket na výrobky. Mechanický aplikátor je určen pro střední i velké etikety.
Aplikátor Typ 4136C

Aplikátor Typ 4126C/ Typ 4136C

Aplikátor etiket typu 4126C/ 4136C od firmy Cab nabízí v kombinaci s tiskárnou řady Hermes C 6L-3 řešení pro automatické i poloautomatické přesné nalepování etiket na obaly i výrobky. Výrobky jsou v poloautomatickém režimu práce aplikátoru manuelně obsluhou umísťovány do aplikačního stojanu, který zajišťuje přesnou polohu vůči aplikátoru. Následně obsluha ručně např. stiskem tlačítka zahájí vlastní cyklus aplikace etikety na výrobek. Pokud je aplikátor součástí automatické výrobní linky může aplikátor zajišťovat automatickou aplikaci etiket na výrobky. Pneumatický aplikátor je určen pro střední i velké etikety. 
Hermes C 6L-3

Hermes C 6L-3

Tiskárna řady Hermes C 6L-3 od firmy Cab je oproti stávajícím typům tiskáren řady Hermes+ vybavena dvěma tiskovými systémy pro dvoubarevný tisk na standardní materiály. První tiskový systém je vybaven šetřičem barvící pásky. Což umožňuje šetřit barvící pásku pro doplňkovou barvu, která není na celé ploše etikety. Řada tiskáren Hermes C 6L-3 od firmy Cab je vybavena zcela novou mechanikou a moderní elektronikou tiskáren řady Hermes+. Včetně křížového ovladače a velkého grafického displeje.Termo a termotransfer tiskárny řady Hermes C 6L-3 se řadí mezi inteligentní tiskárny etiket. Tiskáreny mohou být ovládány z počítače PC pomocí speciálního tiskového programu nebo z běžného textového editoru pro Windows přes jednoduchý ovladač tiskárny případně z vyššího operačního systému jako je např. SAP R/3.Tiskárna může být dále navíc vybavena signalizačním světlem, které upozorní obsluhu na chybový stav tiskárny opticky na dálku. Kompaktní a masivní konstrukce tiskáren řady Hermes C 6L-3je určena pro výrobní linky v průmyslových podnicích. Tiskárny mohou pracovat v libovolné pracovní poloze. 
Nordic ID Medea UHF RFID s adaptivním Cross Dipolem One-series

Nordic ID Medea

Bezdrátový dotykový mobilní počítač do ruky pod označením Nordic ID Medea od firmy Nordic ID v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních telefonů a smartphonů vybavených operačním systémem Microsoft Windows Compact 7 pro náročné aplikace. Svým ergonomickým provedením je  přímo předurčen pro průmyslové obchodní a skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP54.. Nordic ID Medea má barevný dotykový displej 4.3" WVGA (480 x 800 bodů), který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora. Jednoduché ovládaní počítače jednou rukou na bázi OS Microsoft Windows Embedded Compact 7. V malém pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem ARM Cortex-A8 1GHz s 512 Mb RAM a 4 Gb Flash paměti. Počítač je možno volitelně vybavit UHF RFID snímačem  (868 MHz) a snímačem polohy GPS/ AGPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě zvukové signalizace i vibrační signalizaci. Počítač využívá dotykovou alfanumerickou klávesnici zobrazenou na displeji, dále má podle provedení 7 nebo 6 programovatelných kláves. Přenosný počítač Nordic ID Medea může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou  komunikací  pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 250 m (2,4GHz - IEEE-802.11a/b/g/n a Wi-Fi). Počítač komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE/ 3.5G. Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2).
Snímač CipherLab 1500P

CP1500P

Inovovaný ruční snímač čárového kódu pod označením CP1500P od firmy CipherLab navazuje na úspěšný typ CP1000 nabízený jako univerzální  snímač čárových kódů s technologií snímání CCD.  Všechny základní vlastnosti a funkce pro snímání moderních čárových kódů jsou snímačem podporovány. Snímač je dodáván volitelně s nastavitelným stojánkem pro uchycení na desku stolu s možností automatického snímání dokumentů nebo pro uchycení na zeď. Snímač je v  kompaktním provedení s velmi nízkou spotřebou má velmi snadnou instalaci a velkou životnost. Optická část snímače splňuje veškeré požadavky kladené na dnešní snímače, ale splňuje i dlouhodobé potřeby. 
Bezdrátový snímač Voyager 1602g

Voyager 1602g

Kapesní bezdrátový LED snímač 1D i 2D čárového kódu Voyager 1602g od firmy Honeywell , který používá bezdrátovou technologii Bluetooth. Rozměry má  menší než mobilní telefon. Zabudované bezdrátové Bluetooth rozhraní umožňuje přímé navázání spojení s počítačem typu PDA, notepad PC a s jinými zařízeními vybavenými rozhraním Bluetooth. Pracovní zóna je v okruhu do 10 m od komunikační jednotky. Snímač je napájen z akumulátoru Li-ion, který umožňuje až 12 hodin provozu. Nabíjení akumulátoru je zajištěno přes USB rozhraní snímače. Přes rozhraní USB snímače lze také přenášet nasnímaná data do připojeného PC. Pracovní zóna bezdrátového snímače je v okruhu do 10 m od základní jednotky nebo připojeného zařízení. Pokud je snímač mimo pracovní zónu základní jednotky umožňuje ukládat nasnímaná data do interní paměti, po navázání spojení se základní jednotkou jsou data okamžitě odvysílána.
Bezdrátový snímač Voyager 1452g

Voyager 1452g

Bezdrátový LED snímač Voyager 1452g od firmy Honeywell vybavený tlačítkem CodeGate dopňuje velmi úspěšnou řadu 1D snímačů čárových kódů o schopnost snímat vícesměrně 1D i 2D čárové kódy vícesměrnou technologií sejmutí obrazu čárového kódu osvětleného LED bleskem. Pracovní zóna je v okruhu do 10 m od komunikační jednotky. K jedné komunikační jednotce může být připojeno až 7 snímačů současně. Moderní konstrukce populárního snímače přináší ještě lepší výkon snímače, větší rychlost snímání, zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů pro všechny standardní 1D i 2D čárové kódy a čtení 2D čárových kódů zobrazených na displeji mobilu nebo mobilního počítače. 
Snímač Voyager 1450g

Voyager 1450g

Ruční LED snímač Voyager 1450g od firmy Honeywell vybavený tlačítkem CodeGate dopňuje velmi úspěšnou řadu 1D snímačů čárových kódů o schopnost snímat vícesměrně 1D i 2D čárové kódy vícesměrnou technologií sejmutí obrazu čárového kódu osvětleného LED bleskem. Moderní konstrukce populárního snímače přináší ještě lepší výkon snímače, větší rychlost snímání, zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů pro všechny standardní 1D i 2D čárové kódy a čtení 2D čárových kódů zobrazených na displeji mobilu nebo mobilního počítače. 
Průmyslový laserový snímač Granit 1280i

Granit 1280i

růmyslový laserový snímač Granit 1280i od firmy Honeywell s nadstandardní hloubkou snímacího pole pro všechny standardní jednorozměrné čárové kódy. Doplňuje řadu ručních laserových snímačů o průmyslový typ s krytím IP65 odolávajícím prašnému prostředí i stříkající vodě. Průmyslové robustní provedení snímače je vhodné do různých průmyslových a skladových aplikací v náročném prostředí. Snímač odolává pádům z výšky až 2 metrů. Snímač je vybaven moderní technologií snímání čárového kódu. Tato technologie snímači umožňuje snímání čárových kódů v rámci velké hloubky snímacího pole snímače v závislosti na hustotě čteného čárového kódu v rozsahu od 9 cm až do 16,5 m. 
Bezdrátový průmyslový snímač Granit 1981i

Granit 1981i

Bezdrátový průmyslový LED snímač Granit 1981i od firmy Honeywell s nadstandardní hloubkou snímacího pole pro snímání všech standardních jedno i dvourozměrných čárových  kódů a doplňuje vlastnosti snímače Granit 1980i o volnost pohybu s bezdrátovou technologií Bluetooth. Pracovní zóna je v okruhu do 100 m od komunikační jednotky. K jedné komunikační jednotce může být připojeno až 7 snímačů současně. Využívá  novou vícesměrnou technologií sejmutí a zpracování obrazu čárového kódu osvětleného LED bleskem. Doplňuje řadu ručních LED snímačů o průmyslový typ s krytím IP65 odolávajícím náročným průmyslovým prostředí včetně prašnosti i stříkající vodě. Snímač je vybaven nejmodernější technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus Imaging Technology. Průmyslové robustní provedení snímače je vhodné do různých průmyslových a skladových aplikací v náročném prostředí. Snímač odolává pádům z výšky až 2 metrů. Snímač je vybaven moderní technologií snímání čárového kódu. Tato technologie snímači umožňuje snímání čárových kódů v rámci velké hloubky snímacího pole snímače v závislosti na hustotě čteného čárového kódu v rozsahu od 10 cm až do 16 m.
Průmyslový snímač Granit 1980i

Granit 1980i

Průmyslový LED snímač Granit 1980i od firmy Honeywell s nadstandardní hloubkou snímacího pole pro snímání všech standardních jedno i dvourozměrných čárových kódů. Využívá  novou vícesměrnou technologií sejmutí a zpracování obrazu čárového kódu osvětleného LED bleskem. Doplňuje řadu ručních LED snímačů o průmyslový typ s krytím IP65 odolávajícím náročným průmyslovým prostředí včetně prašnosti i stříkající vodě. Snímač je vybaven nejmodernější technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus Imaging Technology. Průmyslové robustní provedení snímače je vhodné do různých průmyslových a skladových aplikací v náročném prostředí. Snímač odolává pádům z výšky až 2 metrů. Snímač je vybaven moderní technologií snímání čárového kódu. Tato technologie snímači umožňuje snímání čárových kódů v rámci velké hloubky snímacího pole snímače v závislosti na hustotě čteného čárového kódu v rozsahu od 10 cm až do 16 m.
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 02 července 2018