Novinky
Úvod Nahoru Následující 

 


Internetový obchod: Barcode - Vše pro čárový kód
Internetový obchod Barcode
Vše pro čárový kód

Kde nás najdete.
Spojení na nás


 

Novinky v oblasti identifikace čárovým kódem.

AG00216_1.gif (4495 bytes)

Tiskárna XC Q4

XC Q4/ XC Q6

Tiskárna řady XC Q4 od firmy Cab je oproti stávajícím typům tiskáren řady SQUIX vybavena dvěma tiskovými systémy pro dvoubarevný tisk na standardní i specielní materiály, výkonnějším procesorem z automobilového průmyslu, barevným dotykovým grafickým 4.3" LCD displejem, ovládáním tiskárny obdobném jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu a s vylepšeným uchycením tiskových hlav. První tiskový systém je vybaven šetřičem barvící pásky. Což umožňuje šetřit barvící pásku pro doplňkovou barvu, která není na celé ploše etikety. Dále tiskárna umožňuje i režim tisku pouze s jedním tiskovým systémem, pokud se tak nastaví v menu tiskárny. První tiskový systém je v tomto režimu zvednut a neúčastní se procesu tisku.  Pro dosažení kvalitního tisku i na obtížně potiskovatelných materiálech umožňuje tiskárna tisknout i sníženou minimální rychlostí tisku 30 mm/ s.Tiskárny řady XC Q4 jsou inteligentní termotransferové tiskárny pro potisk etiket. Mohou být připojeny k osobním počítačům typu PC s OS Windows, Mac OS nebo Linux a dále k systémům typu IBM AS/400 nebo SAP R/3. 
Snímač vuquest 3320g

Vuquest 3320g

Miniaturní LED snímač Vuquest 3320g od firmy Honeywell spojuje oblast obrazového snímání čárových kódů s agresivním snímáním všech standardních jedno i dvourozměrných čárových kódů s lehkou a odolnou konstrukcí. Využívá  novou vícesměrnou technologií sejmutí a zpracování obrazu čárového kódu osvětleného LED bleskem. Snímač je vybaven nejmodernější technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus Imaging Technology 6.0. Tato technologie snímači umožňuje ještě větší hloubku snímacího pole snímače, větší rychlost snímání, zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů včetně čtení čárových kódů zobrazených na displeji mobilu nebo mobilního počítače. Dále umožňuje pořizovat černobílé fotografie bez nutnosti použít další oddělený fotoaparát. Podporuje všechna standardní komunikační rozhraní. Změna typu rozhraní se jednoduše provede pouhou výměnou kabelu za jiný typ, snímač se automaticky nakonfiguruje na odpovídající typ komunikačního rozhraní.  Snímač je vhodný pro samoobslužné místa, jako je identifikace osob, kontrola přístupu, příjem / výdej zboží, platby účtů a automatizace výroby. Jeho vícesměrná technologie snímání jednoho nebo i více čárových kódů najednou je vhodná pro zákazníky samoobslužných automatizovaných míst.
Tiskárna SQUIX 4MP s mechanickým aplikátorem etiket na kabely Typu WICON.

Mechanický aplikátor WICON

Mechanický aplikátor etiket WICON od firmy Cab nabízí v kombinaci s tiskárnou řady SQUIX 4MP řešení pro automatické i poloautomatické přesné nalepování identifikačních etiket na válcové předměty, tedy např. jednotlivé vodiče, kabely, hadičky, tyčky o průměru 2 - 16mm, nabalením etikety na válcový předmět. Povrch etiket nabalených na válcový předmět je chráněn proti vlivům prostředí průhlednou laminátovou vrstvou. Válcové předměty jsou v poloautomatickém režimu práce aplikátoru manuelně obsluhou umísťovány vodorovně do vstupního otvoru aplikátoru. Vzdálenost okraje etikety od okraje válcového předmětu může být nastavena na vzdálenost 25 - 100mm nastavením polohy vodítka válcového předmětu.  Následně aplikátor zahájí vlastní cyklus aplikace etikety na válcový předmět buď automaticky nebo ho obsluha zahájí ručně např. stiskem tlačítka. Doba trvání nabalení etikety na válcový předmět je 1,8 - 6s, v závislosti na počtu závitů zabalení předmětu.
Tiskárna SQUIX 8.3

SQUIX 8

Tiskárny řady SQUIX 8 od firmy Cab jsou oproti stávajícím typům tiskáren řady A8+ vybaveny výkonnějším procesorem z automobilového průmyslu, barevným dotykovým grafickým 4.3" LCD displejem, ovládáním tiskárny obdobném jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu a s vylepšeným uchycením tiskové hlavy pro ještě uživatelsky snadnější výměnu tiskové hlavy. Tiskárny řady SQUIX 8 jsou inteligentní termotransferové tiskárny pro potisk etiket. Mohou být připojeny k osobním počítačům typu PC s OS Windows, Mac OS nebo Linux a dále k systémům typu IBM nebo SAP R/3. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. program cabLabel S3). 
Tiskárna XD Q4

XD Q4

Tiskárna řady XD Q4 od firmy Cab je oproti stávajícím typům tiskáren řady SQUIX vybavena dvěma tiskovými systémy pro oboustranný tisk na standardní i speciální spotřební materiály, výkonnějším procesorem z automobilového průmyslu, barevným dotykovým grafickým 4.3" LCD displejem, ovládáním tiskárny obdobném jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu a s vylepšeným uchycením tiskových hlav. Tiskárna umožňuje potiskovat i silnější materiály až do tloušťky 0,6 mm. První tiskový systém je vybaven šetřičem barvící pásky. Což umožňuje šetřit barvící pásku pokud se neprovádí tisk po celé ploše etikety. Centrální vedení spotřebního matriálu zjednodušuje obsluhu tiskárny není nutné přesné seřizování tiskových hlav tiskárny pro jednotlivé šířky spotřebního materiálu a tím se zrychluje přechod na jiný rozměr spotřebního materiálu. Centrální vedení materiálu umožňuje potiskovat i silnější materiály včetně textilních matriálů a teplem smrštitelných izolačních trubiček. Tiskárny řady XD Q4 jsou inteligentní termotransferové tiskárny pro potisk etiket. Mohou být připojeny k osobním počítačům typu PC s OS Windows, Mac OS nebo Linux a dále k systémům typu IBM nebo SAP R/3. Tiskárny umožňují potisk etiket různých velikostí a lze je ovládat programy pro editaci etiket (např. program cabLabel S3). 
Tiskový modul PX Q4L

PX Q4/ PX Q6

Termotransferové tiskové moduly řady PX Q4 od firmy Cab jsou oproti stávajícím typům tiskových modulů  řady PX4+ vybaveny výkonnějším procesorem z automobilového průmyslu, barevným dotykovým grafickým 4.3" LCD displejem, ovládáním tiskárny obdobném jako na chytrém telefonu s přímým přístupem k jednotlivým položkám menu a s vylepšeným uchycením tiskové hlavy pro ještě uživatelsky snadnější výměnu tiskové hlavy. Jsou určeny pro plně automatický tisk etiket na průmyslových výrobních linkách. Tiskový modul tiskne etikety v každé instalační pozici a může být integrován do každé výrobní linky. Tiskové moduly mají vysokou spolehlivost, jednoduchou údržbu a umožňují v případě poruchy modulu rychlou a snadnou výměnu. Konstrukce modulů z hliníkové slitiny je velmi odolná proti deformacím. Kryt tiskového modulu je opatřen nátěrem vyhovujícím pro použití v potravinářských provozech. Mechanické rozměry modulů jsou kompatibilní s moduly od jiných výrobců (Zebra, Sato, Datamax atd.). 
Tiskárna SQUIX 4MP s mechanickým aplikátorem etiket na zkumavky Typu AXON 2.

Mechanický aplikátor AXON 2

Mechanický aplikátor etiket AXON 2 od firmy Cab nabízí v kombinaci s tiskárnou řady SQUIX 4MP levné řešení pro automatické i poloautomatické přesné nalepování identifikačních etiket na otevřené nebo i zavíčkované zkumavky v laboratořích, pro přesnou a rychlou identifikaci vzorků. Zkumavky jsou v poloautomatickém režimu práce aplikátoru manuelně obsluhou umísťovány do aplikačního držáku, který zajišťuje přesnou polohu vůči aplikátoru a rovnoměrný pohyb zkumavky. Následně obsluha ručně např. stiskem tlačítka zahájí vlastní cyklus aplikace etikety na zkumavku. Zkumavky mohou být vkládány a vyjímány z aplikátoru jedna za druhou ručně nebo mohou být po označení vyhozeny do zásobníku. Pokud je aplikátor součástí automatické linky může aplikátor zajišťovat automatickou aplikaci etiket na zkumavky.
Voyager XP 1472g

Voyager XP 1472g

Bezdrátový LED snímač Voyager XP 1472g od firmy Honeywell vybavený tlačítkem CodeGate dopňuje velmi úspěšnou řadu 1D snímačů čárových kódů o schopnost snímat vícesměrně 1D i 2D čárové kódy vícesměrnou technologií sejmutí obrazu čárového kódu osvětleného LED bleskem. Pracovní zóna je v okruhu do 30 m od komunikační jednotky. K jedné komunikační jednotce může být připojeno až 7 snímačů současně. Zmodernizovaná konstrukce populárního snímače přináší extrémní výkon snímače, extrémní rychlost snímání, zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů pro všechny standardní 1D i 2D čárové kódy a čtení 2D čárových kódů zobrazených na displeji mobilu nebo mobilního počítače. Bezdrátové snímače řady Voyager XP 1472g mají inovovaný futuristický tvar a zdokonalený snímací systém.  Bezdrátový snímač Voyager XP 1472g má extrémní výkon při vyhodnocení nasnímaných obrazů čárových kódů. Tento vícesměrný snímač dekóduje prakticky všechny dnešní standardní čárové kódy 1D i 2D bez ohledu na jejich orientaci. Pro úspěšné sejmutí obrazu čárového kódu snímač využívá zvýšenou rozlišovací schopnost senzoru s velmi výkonným obrazovým procesorem, který zajistí extrémně rychlé vyhodnocení sejmutého čárového kódu.
Xenon XP 1952g

Xenon XP 1952g

Bezdrátový LED snímač Xenon XP 1952g od firmy Honeywell doplňuje vlastnosti snímače Xenon XP 1950g o volnost pohybu s bezdrátovou technologií Bluetooth. Pracovní zóna je v okruhu do 10 m od komunikační  jednotky. K jedné komunikační jednotce může být připojeno až 7 snímačů současně. Pro snímání všech standardních jedno i dvourozměrných čárových kódů využívá novou extrémně výkonnou vícesměrnou technologií sejmutí a zpracování obrazu čárového kódu osvětleného LED bleskem. Snímač je vybaven nejmodernější technologií snímání a zpracování obrazu Adaptus Imaging Technology. Tato technologie v sobě kombinuje excelentní výsledky Adaptus Imaging Technology, programu Omniplanar ShwiftDecoder a specielního snímacího senzoru s ještě vyšším rozlišením pro snímání obrazu čárového kódu.Tato kombinace technologií snímači umožňuje ještě větší hloubku snímacího pole snímače, extrémní rychlost snímání, zlepšení čitelnosti i poškozených čárových kódů a čtení 2D čárových kódů zobrazených na displeji mobilu nebo mobilního počítače. Ruční bezdrátový snímač Xenon XP 1952g má velký výkon při vyhodnocení nasnímaných obrazů čárových kódů. Tento vícesměrný snímač dekóduje prakticky všechny dnešní standardní čárové kódy 1D i 2D bez ohledu na jejich orientaci. Pro úspěšné sejmutí obrazu čárového kódu snímač využívá velkou rozlišovací schopnost senzoru s extrémně výkonným obrazovým procesorem, který zajistí rychlé vyhodnocení sejmutého čárového kódu.
Mobilní počítač do ruky RS-51

RS-51

Bezdrátový průmyslový dotykový mobilní počítač do ruky pod označením RS-51 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních telefonů a smartphonů vybavených operačním systémem Android 8.0 Oreo s certifikací GMS pro náročné aplikace. Možnost aktualizace operačního systému na poslední aktuální verzi OS Android. Svým provedením je přímo předurčen pro obchodní i skladové aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP65/ IP67. RS-51 má barevný dotykový displej LCD 4.7" HD (720 x 1280 bodů) vybavený ochranným sklem typu Dragontrail Glass, který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora (holého, mokrého a i chráněného rukavicí) nebo i pomocí dotyku pera. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Android 8.0. V odolném pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven výkonným osmijádrovým procesorem Octa-Core 1.8 GHz s 16 Gb Flash a 2 Gb RAM paměti. Počítač je vybaven digitálním fotoaparátem CMOS 13Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem, HF RFID snímačem  (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS/ AGPS/ GLONASS/ BeiDou/ Galileo. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci. Dále lze volitelně s počítačem používat bezdrátový ruční UHF RFID (868 MHz) snímač/ zapisovač UHF RFID tágů CP1861 . Komunikace mezi UHF RFID snímačem/ zapisovačem CP1861 BlueTooth a počítačem je zajištěna prostřednictvím rozhraní BlueTooth. Počítač využívá dotykovou klávesnici zobrazenou na displeji, dále má 3 programovatelné klávesy, klávesy pro nastavení hlasitosti zabudovaného reproduktoru a levou a pravou spouštěcí klávesu. Přenosný počítač RS-51 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k/v/w dvoupásmový a Wi-Fi). Počítač komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním vysokorychlostním bezdrátovým rozhraním pro přenos dat GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE. Umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci technologií NFC iniciovanou pouhým přiblížením dvou zařízení pro přenos dat z a do mobilních počítačů, bezhotovostní platby pomocí smartphonu, čtení NFC karet a emulace funkce karty např. emulace funkce přístupové karty atd. Podporuje telefonování prostřednictvím běžné mobilní sítě VoLTE & HD
Mobilní počítač do ruky RK-25

RK-25

Bezdrátový průmyslový dotykový mobilní počítač do ruky pod označením RK-25 od firmy CipherLab v sobě kombinuje spolehlivost a zvýšenou odolnost průmyslových počítačů s komplexní funkčností kapesních mobilních telefonů a smartphonů vybavených operačním systémem Android 9.0/ 7.0 s certifikací GMS pro náročné aplikace. Svým robustním a odolným provedením je přímo předurčen pro obchodní, skladové, speditérské a logistické aplikace v téměř libovolném pracovním prostředí s krytím IP65. RK-25 má barevný dotykový displej TN LCD 4" WVGA (480 x 800 bodů) vybavený ochranným sklem typu Gorilla Glass, který podporuje ovládání aplikací pomocí dotyku prstu operátora. Jednoduché ovládaní počítače na bázi OS Android 9.0/ 7.0 s certifikací GMS. V odolném pouzdru přenosného počítače se skrývá velmi výkonný stroj. Počítač je vybaven procesorem Quad-Core Cortex A53 1.4 GHz s 16 Gb Flash a 2 Gb RAM paměti. Počítač je vybaven digitálním fotoaparátem CMOS 8Mpx s uživatelsky nastavitelným LED bleskem a autofokusem, HF RFID snímačem  (13,56 MHz) a snímačem polohy GPS/ Galielo/ GLONASS/ BeiDou/ AGPS. Počítač má pro použití v hlučných provozech zabudovánu kromě optické a zvukové signalizace i vibrační signalizaci. Počítač může využívat dotykovou klávesnici zobrazenou na displeji počítače nebo v náročném prostředí i zabudovanou numerickou klávesnici dodávanou ve dvou provedeních, dále má programovatelné klávesy, klávesy pro nastavení hlasitosti zabudovaného reproduktoru a levou a pravou spouštěcí klávesu. Přenosný počítač RK-25 může pracovat samostatně v dávkovém režimu nebo v bezdrátové síti. Počítač je vybaven obousměrnou bezdrátovou komunikací pro přenos dat z a do základní jednotky s dosahem ve volném prostoru na vzdálenost až 300 m (2,4/ 5GHz - IEEE-802.11a/b/g/n/ac/d/h/i/k/r/e a Wi-Fi). Komunikuje se standardním komerčním Access Pointem. Dále je vybaven i mobilním bezdrátovým rozhraním GSM/ GPRS/ EDGE/ 4G/ LTE. Umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci pro přenos dat z a do mobilních i stacionárních zařízení vybavených bezdrátovým rozhraním typu BlueTooth na vzdálenost ve volném prostoru až 10 m  (2,4GHz - BlueTooth třídy 2). Navíc umožňuje obousměrnou bezdrátovou komunikaci technologií NFC iniciovanou pouhým přiblížením dvou zařízení pro přenos dat z a do mobilních počítačů, bezhotovostní platby pomocí smartphonu, čtení NFC karet a emulace funkce karty např. emulace funkce přístupové karty atd. Podporuje telefonování prostřednictvím běžné mobilní sítě. 
 

RSS - kanál
Tyto stránky jsou spravovány firmou VVV System s.r.o.
Případné připomínky adresujte na E-mail webmaster@vvvsystem.cz.
Poslední změna: 17 dubna 2023